ilk aşkını unutamayanlar

seni çok iyi anlıyorum tek değilmişim paylaştığın için teşekkür ederim

haklısın birde böyle bir yönü var değil mi belki daha beter olacaktı onunla olmuş olsaydı en iyi rabbimiz bilir tabi ki haklısın

belki kocam da düşünüyor nerden bilecem içinde miyim ki ?
yardımlarınız ve yorumlarınız için teşekkür ederim .
anladım doğrdur..

hatırlıyorum canım demek ki o gün ikimizn de ters günüydü hakkını helal et üzdüysem
doğru söylüyorsun bütün hastalıkların temel mutsuzluk ve stres geçecek inşaallh bir gün

hayatın gerçeği diye anormalliği desteklemek mi gerek ? akraba evliliği zararlı işte genetiği bozuk bebeler doğuyor illa yasak mı olması gerek kötü bir şeyi desteklememek için siz saçmalamayın
haklısın da gönüle de söz geçiremiyor bazen insan tabi bende onu diyorum

Onunla bisey yaşamadığın icin böyle. Birde evinde problem varsa acaba o olsa nolurdu düşüncesi. Dahamı mutlu olurdum fikri. Bence tamamen kaçış. Onu düşünüp mutlu olma yolu ve gerçekten mutlu değil gibisin. Ama bence evliliğindeki probleme odaklan nolursa daha mutlu olursun bunu düşün derim ben.

Vesveseye gereksiz bi sekilde kulak veriyorsunuz. Eskiden olan aşkiniz icin pismanlik duyacaksaniz zamaninda keske biseyler yapsaydiniz.. birde suanda evli ve eşim var diyirsunuz. Acikcasi eşinizin durumunada uzuldum. Belkide adam cok mutlu bir hayat yasiyor. Gercek aşkini buldu hic bu sekilde dusundunuz mu ? Belkide sizi hatirlamiyo bile .. belkide o kisiyle gercekten flort etseydiniz asla konusacagim gibi birisi degil diyecektiniz.. bence dua edin. Allah dogru yoldan sasirtmasin. Malesef bazi insanlar bu yoldan sapabiliyor..

Bayağı değişik bir saplantı hatta sapkınlık kusura bakmayın akrabaya duyulan bu derece saplantı ve tutku. bence bir psikiyatristle görüşmelisiniz

hatırlıyorum canım demek ki o gün ikimizn de ters günüydü hakkını helal et üzdüysem
doğru söylüyorsun bütün hastalıkların temel mutsuzluk ve stres geçecek inşaallh bir gün
Yok canim nolcak yanlis anladik bende cok ustune grldim sende kusura bakma...ibsallah canim daha guzel gunlerin olur

Okudugumda benden birtane daha varmis dedim.sebebi evinizdeki mutsuzluk esınızın size veremediklerini yasatamadıkalrını kesin onlar yasardım dıyorusun.aslında bu geçmişe baglanmak saplanmak sizi birde yapacagınız başka hatalardan baska iliskilerden kurtarıyor .mutsuz ınsanlar karsındakıler tarafından çabuk kadılırlar ya ha onun icin kendıne icinde seçtiğin bir zırh bir bağ bu.icinde mutlusun.nasıl mi kurtulacaksın sanırım gerçek sevgıyı yasadıgında asiiik oldugunda kendiliginden gidecek.yoksa ebedı kalacak.birgun o kisi gördugunuzde hiç birsey hismetmedıgınızı anlayacaksınız bu sadece kendı ıcımızde bir ask hikaye.

Aman bosver
ne koca, ne eski sevgili, ne bi erkek...Hepsi de ayni.Unutamamak neymis.Büyü bence.Aşkin ömrü bile 3 yilmis.Belki evlenseniz uyumsuz çift olacaktiniz.Akraba dedin ayrica.Pek oluru yok gibiymis ki zaten.
Hem senin asklarin en güzeli minik adamın varmis ya.elin adamini ne sayikliyorsun daha.bos yere hayallere dalma.Gercekler daha samimi inan.

Ben artık aşka inanmıyorum arkadaşım.

Niye dersen, bende senin gibi ilk aşkımı unutamayanlardım, ama geçen hafta nihayet son buldu bu unutamadığım aşk. O kadar saçma ki.. şimdi bu beyefendi ile yaklaşık iki yıl önce 3 aylık bir sevgililik dönemim oldu, blöf yapıyım deyip onu şutlayınca, ilişki bitti birden, ses soluk çıkmadı ondan.

Ben tabi aşkımdan yanıp tutuştum uzun zaman, çocukluğumdaki duygularım depreşti böyle aman aman vah vah arabesk dönem.

Ve geçen hafta bu insan bana yazmasınmı seni unutamadım diye! Ama birde baktım bende tık yok?!

Bitmiş duygu muygu kalmamış, ve anladım ki aşk diye birşey yok İnan ki. Bunlar hep uyduruk şeyler. Birine ulaşamıyorsun adı aşk oluyor, halbuki ulaşsan, belkide sana göre biri değil bile.. kendime anlam veremiyorum, ne diye aşk acısı çektim, okadar saçma ki ? Çok utanıyorum kendimden

haklısın canım sayenizde biraz kendime geldim görmeye çalışıyorum

şükrediyorum tabi ki bunları da düşünüyorum dedim ya zaman zaman geliyor aklıma nedeni çözsem kurtulacağım zaten temennim de mutlu olması bana hiç bir şekilde zararı olmayan bir insan a da ah edecek değilim rabbim onun da benim de yuvamı huzurla doldursun dualarınıza muhtacım bu durumu atlatabilmek için bende hiç hoşlanmıyorum zaten ((

sanırım tamda böyle neyse ki rabbim beni koruyor elhamdüliilah yanlış yapmadım mutsuzluğa ve kötü şartlara rağmen sadece bu düşünce beni tetikledi ondan da huzursuz oluyorum zaten

evet canım beni karşılıksız seven minik adamım güzel bir kelime onu sevgisi herşeyi bana ilaç zaten .güzel nokta tabi ki hayırlı değilmiş ki rabbimiz nasip etmiş zaten bu düşünce takılıp kalmak beni gerçekten yordu ve yıprattı bende kurtulmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…