İlk aldatılma

erkek adam erkek diker seksi yakınlaşma değil tahakküm aracı olarak gördüklerinden bir başka erkeği domine etmek inanılmaz yükseltiyormuş bunları. bir yerde okumuştum, fuhuş yapanlar arasında travestiler kadınlardan hem daha çoklarmış hem de kişi başı ücretleri daha fazlaymış. arz talep meselesi tamamen.

özetle taş fırın görünümlü gizli gaylerle dolu bir milletiz.

Yalandan yere kendisini acındırmaya çalışmış çakal herif.

Evet bende okumuştum . Ben o kadar erkeğim ki bir erkek dikiyorum kafasiymis. Bana da ilginç gelmişti nasıl bir beyin işleyişi

Size o kadar katılıyorum ki. Hem konu sahibinin eski keskin yorumlarını paylaşıp hem de kendi başına geldiğinde giderim terk ederim diyenler bir gün meselenin dinamiklerinin hiç de öyle olamayacağını kendilerine ders olarak çıkarmaları gerekirken, aynı yanlışı devam ettiriyorlar. Evliliğin prk çok dinamiği, korkusu var. Hele bizm ülkemizde.

Aynı şeyi siz yapsaydınız kıyametler kopardı.
Sakın üstünü örtmeyin, kilo vermiş miş. Beter olsun.

En mantıklı, sağduyulu ve konu sahibini ve bu şekilde hareket eden kadınları anlayan ,gören bir yorum tebrikler.Bende zaman zaman okuduklarım karşısında ofkelenip konu sahiplerinin sessiz kalisina sinirlenip uzulebiliyorum.Duygularimla hareket edebiliyorum.Ama çok doğru bir bakış açısı sunup, bu süreçten geçen kadınları çok güzel analiz etmişsiniz.

Bence size mecburen anlattı…ya karşı taraf anlatacaktı,,,ya da bir şekilde bu olay size intikal edecekti o da mecbur kaldı anlatmaya….yoksa hiç bir erkek gelip anlatmaz…

Kocanız gerçekten vicdan azabı mı çekiyor yoksa tamamen suçlu psikolojisi ile affedilmek ve kendini acındırmak için mi böyle davranıyor bilmiyorum. Siz onu daha iyi tanıyorsunuz. Ama ortada bir gerçek var ki o da ihanet. Bir seferle sınırlı kalır, ben ona güveniyorum ve affediyorum diyorsanız devam edeceksiniz. Ama içinizde bi şüphe sizi kurt gibi kemirecek her gün. Böyle bir evliliği devam ettirmek epey yorucu olur sizin için. Karar verirken bunları da düşünün. Hakkınızda hayırlısı...

Aile terapistine gidip ikinizde öyle yol çizin

Bu bahanelerle kendinizi kandırarak devam edeceksiniz yada boşanacaksınız.

İtiraf eden adam yine iyi . Kimi var ki yapıyor ediyor , gözünün önünde olsa bile inkar ediyor .cunku devam edecek . İtiraf eden dürüsttür, pismansa bi daha yapmaz.

Burada yazanlar doğru. Bütün ipleri eline al mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…