İlk aldatılma

Boşanma konusundaki sıkıntım kararı vermek değil. Kararın sonrasındaki zorluklar . Ama bu kararı almayacağım anlamına gelmiyor. Bir de eşim benim için bitmiştir zaten . Sadece çocuklarımın babası olarak kalacak .
Boşanmayıp, aynı evi paylaşmaya devam ettikten sonra, "eşim benim için bitmiştir" gibi söylemlerin hiçbir anlamı yok.

Tek seferlik bir şey. Gelip kendi anlattı . Anlatırken titreme ve ağlama nöbeti geçirdi ve mental açıdan sağlıklı görünmüyor. 2 aydır büyük bir hezeyan yaşadığı içten içe çöktüğü belli. Çok güzel bir aile hayatımız var ve ilk defa böyle bir şey oldu. İki gündür düşünmekten ne yapacağımı bilemiyorum.
Terapi alın birlikte

Adam aşık olmuş ve aşkından yemeden içmeden kesilmiş. Size söylemesinin sebebi de yakında sizden boşanıp ona gidecektir

Bu dediğiniz aklıma çok yattı. Bana yol gösterdi çünkü bir türlü ne yapacağıma karar veremiyordum. Çözüm de bulamıyordum. Maddi açıdan sıkıntım olmaz . Yorumunuz için çok çok teşekkür ediyorum
bir daha cesaretlenir istediğiniz kadar uzak tutun sizin bunu yapıcak cesaretiniz olmadığını anlar ve devam eder siz de tabi daha derin bir bataklığa batarsınız.. çok üzüldüm ama ayrılmadığınız sürece bu durum süregelecek ne ilk ne son geçmiş olsun

Sevgili kadınlar merhaba. 12 yıllık evliyim . Bu zaman zarfında eşimle herhangi bir sıkıntımız olmadı. Sevgiyle geçti bu süre. Çocuklarımız var ve ikimizde çalışıyoruz. Yaz tatilinden döndüğümüzden beri eşimde bir gariplikler vardı. Sürekli bir melankolik ruh hali içerisinde idi. Eski fotoğraflara bakıp bana sürekli sevgisini dile getiriyordu. Tatil dönüşü 7-8 kilo kaybetti ve aşırı zayıfladı. Dün gece ruhi bir boşalma yaşayıp beni aldattığını itiraf etti. Bir kere yaptığını ve bunun yükü ile 2 aydır ezildiğini vs vs anlattı. Ben şoktayım ne yapacağımı bilemiyorum.
Allahım aldatılma konularını okuyamayacağım diyorum yine kendimi burda buluyorum. Neyse. Öncelikle neden başlığa ilk aldatılma yazdınız onu anlayamadım. Olayı yumuşatmak ister gibi bir haliniz var. Bir kere veya iki kere biz ne desek boş affedip affetmemek sizin elinizde. Zor bir durum. Böyle bir durumda tekrar güvenmek çok zor.

Sizin ilk yapmanız gereken şey kadın doğum veya ilgili hangi bölüm ise randevu almak ve hastalık kapıp kapmadığınızı öğrenmek.

Adamı da evden gönderip mantıklı bir şekilde düşünün. Sakinliğiniz çok sinir bozucu benim açımdan, yine de elbette sizin için durum çok zor bunun bir getirisi, şok hali olabilir.

Hastalık türü ve durumu nedir bilmiyorum, çocuklarınıza bile geçebilir. Aynı evin içinde sonuçta az bir ihtimal bile olsa mümkün olduğu söyleniyor. En azından dikkat etmeniz gerekecek sürekli. Lütfen çocuklarınızı bu yönden düşünün. 10-15 yıl sonra annem ve babam boşandı demek onlara normal gelecek ama bir hastalık ile yaşamak...

Sizden hiç bahsetmiyorum bile. Kadınlarda hastalıklar bildiğim kadarıyla rahim kanserine kadar gidiyor. Çektiğiniz tüm acılar cabası. Size sadık kalmamış, aşağılık işler peşinde koşan bir adam için hayatınızı ve çocuklarınızın hayatını karartmaya değer mi?

Adam kesin HIV falan kapti. Ortaya cikacagini biliyor sonunda, ondan bu itiraf. Yerinizde olsam direkt tum testlerimi yaptirirdim. Ama siz cok rahat gorunuyorsunuz.

Bana kalırsa eşiniz size kaybetmekten korktuğu için bunalım haline girmemiştir. Üzüldüğünden dayanamadığından kilo verdi vs. diye düşünüyorsunuz ama bu doğru değil. Adamın bu denli sarsılmasının nedeni çoook başka bence.
Muhtemelen korunmadı, biraz pimririkli biriyse hastalık kaptığını düşünüyor veya kaptığından emindir. Bu kadar korku ve endişeyi ciddi olabilecek zührevi hastalıklar açıklar maalesef.
Ya da korunmadığı için gebelik söz konusu olabilir. Size hepsini anlatamadığı için bir kısmını anlatmış olabilir şimdilik. Eğer ipin ucunu az daha çekerseniz işin aslını öğrenirsiniz ama emin olun dediği gibi olmamıştır.

X