İlk aldatılma

Kendisini iki hafta yalnız bırakıp gittim ve bu oldu.
Her yalnız kalan aldatsaydı.
Bu işin içinde başka şeyler var.
Kadın eşinizi bıraktığı için derbeder oldu da zayıfladı belki de. Size söyleme sebebi hastalık olabilir. Size geçerse ne için oldugu anlaşılacaktı. Böyle ağlayıp, sızlayıp işin içinden kolay çıkmanın derdinde.

Bunu hiç düşünmedim ama bu da olabilir tabii

Böyle bir durumdan memnun olmak mümkün mü hanımefendi. Meseleyi kimseye söyleyemedim . Bugün haykırmak istedim için için ağladım. Ne yapacağımı bilemiyorum. Burada size danışmak istedim . Böyle bir şeyi ilk defa yaşadım. Boşanmayı da düşünüyorum sadece bu kararı öfkeyle almak istemiyorum.

Ofkeyle alinan karar size gore nedir? Bana gore cok nedensiz ve basit bir sebepten alinan karardir. Ornegin siz bir film izlemek isterken esiniz baska bir film diye tutturur bu sadece bir ornek. O zaman soyle sorayim sizin kirmizi cizgileriniz var mi? Varsa neler? Neleri affedebilirsiniz? Neleri affedemezsiniz? Ya bikere bu adam cok ciddi yokluktamiymis ki otostopcuyla aldatmis? Adamin kendine saygisi yok ki size olsun. Sahsi fikrim bence otostop falan hikaye. Esiniz size soylemeye mecbur kalmis acaba altindan daha neler cikacak?

senin 2015teki yorumunu sana yazıyorum
Aldatsa aldattim diyecek mi sence? Her şey tamam da numara istemek nedir ya bir de içki herkes ile icilmez yani. Kontrolün yitirildigi anlar bunlar. Ama sen affetmeye niyetli gibisin
adam seni bin kere aldattim mi diyecek? muhtelemen kulagina bir sey gelme tehlikesi var ondan söyledi. onu da tek seferlik vs diye ayak yapiyor. bir de otostopcu kadin normalde alir miydu da o gün alsin? aldi velev ki hemen de yan gozle bakmis tutku donuyla ise girismis😅yalan dolan seyler. ama sen affetmeye niyetli gibisin
ayni yil attığın bir baska mesaj da bu;
Hiç kimse vazgeçilmez değil. Yani aldatma kimisi için sadece cinsellik kimisi için bir bakış. Burada sen kendini ölçüp tartacaksin. Onsuz olabiliyorsan ayrilirsin yok onsuz olmaz diyorsan biraz burnunu sürtüp aff edersin .
insallah sen de burnunu sürtüp affeden kisimdan olmazsın. cunku sürttüğün tek sey burun degil, boynuz törpün olur.
ha bir de soyle demissin
Bence bana hiç sormamaliyiz. Çünkü ben terk ederdim.
dogru tek bir cevap var o da terk etmek.
bazi suclarin affi olmaz. nasil ki sen baskasiyla yatsan kocan seni affetmeyecekti sen neden onu affedesin ki?

Kendisi anlatmasa benim asla duyabileceğim bir durum yok maalesef . Eşimle 12 yıldır birlikteyiz. İlk defa oldu ve çocuklar var . Doğrusu bir çıkmaz içindeyim
kadının size ulasma durumu, es dosttan birinin görmüş olma ihtimali ya da cinsel hastalik kapma olasiliginizi atliyorsunuz.
bu üçünden biri olmasa adam size hicbir seyi itiraf etmezdi.
ilk defa olduguna inanmayin. cok acil testlerinizi yaptirin

ekleme;
testlerinizi yaptirmissiniz. bakalim sonucu ne cikacak. eger hastalik varsa emin olursunuz tek seferlik olmadigina - sadece ortaya cikacagi icin itiraf bahanesi attigina

Hiçbir erkek bir kerelik bir kaçamak sonrası bu denli derbeder olup vicdanına yenik düşerek gelip açıklamada bulunmaz. Eşiniz yüksek ihtimalle bir gönül ilişkisi yaşıyordu ve şu anda şantaj yapıldığı için pimini çekip bombayı kucağınıza bıraktı.
Kendi s.kinin keyfine oluşan bu durum için dahi sorumluluk almayıp kararı size bırakıyor ki bu karar sonrası yarın her ne olursa "sen istedin, kızım" diyecek.
Diğer kadın da şantajına devam ederken "ben zaten karıma söyledim" diyecek. Bakarsınız bu durum aşklarını alevlendirir tekrar. Adam için win-win durumu

Şiddet ve aldatmanın ilki vs olmaz . Buradaki kadınlar çok doğru söylüyor . Ben de şiddete uğramıştım buraya yazmıştım ve boşan demişlerdi. Sonuç yine şiddet ve bu defa 2 çocukla boşanma üstelik işim yok. Bence de affetmeyin. Yapan yine yapar.

Sevgi dolu olmak bu değil. O zaten ailenizi düşünmemiş yıkmış geçmiş.

Kocası kadını tanıyor. Olayı karısının nabzına göre şerbeti vererek anlatmış.

Adam kadını aldatmış.
Adam kadına defalarca kez yalan söylemiş, kandırmış.
Adam aldattığı kadına para harcamış. Belki bir araba belki ev parası harcadı, belki defalarca hatta yıllardır aldatıyor konuyu açan kişi bunu sorgulamıyor.

Konuyu açan kişide sinir stres yok çok şaşırdım, hani insan en çok elin kadınına/kadınlarına paraları harcayıp, hiçbir şey olmamış gibi evine gelip cici baba rolüne devam etmesine, çocuklarının annesini salak yerine

senin 2015teki yorumunu sana yazıyorum

adam seni bin kere aldattim mi diyecek? muhtelemen kulagina bir sey gelme tehlikesi var ondan söyledi. onu da tek seferlik vs diye ayak yapiyor. bir de otostopcu kadin normalde alir miydu da o gün alsin? aldi velev ki hemen de yan gozle bakmis tutku donuyla ise girismis😅yalan dolan seyler. ama sen affetmeye niyetli gibisin
ayni yil attığın bir baska mesaj da bu;

insallah sen de burnunu sürtüp affeden kisimdan olmazsın. cunku sürttüğün tek sey burun degil, boynuz törpün olur.
ha bir de soyle demissin

dogru tek bir cevap var o da terk etmek.
bazi suclarin affi olmaz. nasil ki sen baskasiyla yatsan kocan seni affetmeyecekti sen neden onu affedesin ki?
Çok doğru . Sağ olun . Bazen kör oluyor insan . Sanırım kör oldum bu konuda. Düşünüp bir karar vereceğim.

Kimse sebepsiz yere kabahatini ortaya dökmez. Size seyreltilmiş gerçeklik sunuyor. Arka planda ne vardır kim bilir. Affedecekseniz deşmeyin tabii ama yine de bir cybh için tahlil verip genel bir muayene olun bence. İhanet zor ya kimse böyle bir kalleşliği hak etmez. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Madem bu kadar pisman ve siz bosanmasam mi diye supheler icindesiniz, oyleyse birkac ayligina evden gitsin? Gitsin yani, erkek adam nerde kalirsa kalsin, bir sure yalniz kalmak dusunmek istiyorum deyin. O sirada da sizin maddi olarak tum ihtiyaclarinizi karsilasin? Sonucta pisman ve mahcup ve utaniyor, ustelik olanlar onun sucuyken, karisini ve cocuklarini magdur edecek degildir? Eger samimi bir uzuntu icindeyse tabii.
Esiniz gittikten sonra biraz yalniz kalin, kafanizi dinleyin, bir bakin bakalim onsuz hayat cok mu imkansiz? Ya da bir bakin bakalim, esiniz yalniz kalip pismanlik icinde affedilmeyi mi bekliyor yoksa yeni hatalar pesinde mi kosuyor?
Sonuc olarak sunu demek istiyorum, hizlica bir karar vermek zorunda degilsiniz. Eger affetmekten yanaysa gonlunuz ki ben tavsiye etmem, aylarca oyle bir surundurun ki, hem samimi mi gorun, hem bir daha cesaret edemeyecegi hale getirin.

Bana sanki diğer kadın tarafından tehdit ediliyor gibi geldi.oyle hissettim.kadin karına anlatacagim dediyse adammkorkudan erimistir

Kimse sebepsiz yere kabahatini ortaya dökmez. Size seyreltilmiş gerçeklik sunuyor. Arka planda ne vardır kim bilir. Affedecekseniz deşmeyin tabii ama yine de bir cybh için tahlil verip genel bir muayene olun bence. İhanet zor ya kimse böyle bir kalleşliği hak etmez. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Cybh için hangi birime gitmem gerekiyor acaba?

Çok doğru . Sağ olun . Bazen kör oluyor insan . Sanırım kör oldum bu konuda. Düşünüp bir karar vereceğim.

Soyle dusunun siz esinizi aldatsaydiniz ve bu ilk aldatma deseydiniz, esiniz olsun ya yuvamizi dagitmayalim deseydi ne dusunurdunuz? Esinize sayginiz kalir miydi? Oyle ya esiniz aldatmayi bile kabul etmis bundan sonra her seyi kabul eder diye dusunmezmiydiniz?

Çünkü etrafımda boşanıp bundan pişmanlık duyan mutsuz kadınlar var. Özellikle çocuklu boşananlar .
o kadinlar mutsuz olduklari, boşanma sebebi neyse artik ilgisizlik, ana kuzusu es, dayak, aldatma vs olan evlilige devam etse mutlu mu olacaklardi?
hayir
bosanmak da tabii ki mutlu bir olay degil. hayaller, evlilik yikiliyor sonucta.
sen de bosansan mutsuz olabilirsin tabii ki. ama bu evlilik gecen haftaki evlilik değil. devam etsen de o eski huzuru asla bulamayacaksın ve mutsuz olacaksin.

Madem bu kadar pisman ve siz bosanmasam mi diye supheler icindesiniz, oyleyse birkac ayligina evden gitsin? Gitsin yani, erkek adam nerde kalirsa kalsin, bir sure yalniz kalmak dusunmek istiyorum deyin. O sirada da sizin maddi olarak tum ihtiyaclarinizi karsilasin? Sonucta pisman ve mahcup ve utaniyor, ustelik olanlar onun sucuyken, karisini ve cocuklarini magdur edecek degildir? Eger samimi bir uzuntu icindeyse tabii.
Esiniz gittikten sonra biraz yalniz kalin, kafanizi dinleyin, bir bakin bakalim onsuz hayat cok mu imkansiz? Ya da bir bakin bakalim, esiniz yalniz kalip pismanlik icinde affedilmeyi mi bekliyor yoksa yeni hatalar pesinde mi kosuyor?
Sonuc olarak sunu demek istiyorum, hizlica bir karar vermek zorunda degilsiniz. Eger affetmekten yanaysa gonlunuz ki ben tavsiye etmem, aylarca oyle bir surundurun ki, hem samimi mi gorun, hem bir daha cesaret edemeyecegi hale getirin.
Bu dediğiniz aklıma çok yattı. Bana yol gösterdi çünkü bir türlü ne yapacağıma karar veremiyordum. Çözüm de bulamıyordum. Maddi açıdan sıkıntım olmaz . Yorumunuz için çok çok teşekkür ediyorum

Bu dediğiniz aklıma çok yattı. Bana yol gösterdi çünkü bir türlü ne yapacağıma karar veremiyordum. Çözüm de bulamıyordum. Maddi açıdan sıkıntım olmaz . Yorumunuz için çok çok teşekkür ediyorum

kadin 2 hafta birakmis adam (muhtemelen hastalik kapacak kadar) birileriyle birlikte olmus. kadin adami evden yollasa adam gününü gün eder kadinlarla. yine yatar kalkar eskortlarla.
sonra karisi "burnu sürttü" sanir alir yeniden evine.
sence bu konuda karli cikan kisi kim?

Siz karar vermeden önce bir avukattan da danışmanlık alın. Şayet bu evliliği bitirmek isterseniz de bunun usulü konusunda da hazırlığa ihtiyacınız olacak.

X