İlk aldatılma

Bugün onun için de hastaneye gittik maalesef . Çünkü cinsel anlamda problemler başladı.
Bir kere aldattığı için mi olmuş bunlar?
Kilo vermiş, cinsel problemler başlamış.
Okurken hiç akla yatmıyor.
Hesaplarına da bakın eşinizin.
Üstte bir mesajınızda söylemese haberim olmaz demişsiniz. Eşinizin bu kadar "kahrolmasının" altında başka sebepler vardır.

Valla ilk ve son gibi kelimeler şiddet ve aldatmada geçersiz .Şimdi nerden bileceksinizki duyma ihtimalinin var kadına bekarım boşandım dedi kadın öğrendi size söyleyecek ondan önce davrandı bilinmez.İtiraf etmiş iyi hoş.Elbet karar evlilik hayat sizin.Lakin elmanın içine giren kurt basladi oymaya.Bunu sindirmek bunu unutmak seven kadına imkansız.Cok sevmiyorsa düzen içinde belki sindirir.Sadakat benim için herşey.Sizdeki sırası nedir bilmiyorum.Ben seven bir insanın sevdiğine bu kadar öldürücü darbe indirebilecegine inanmiyorum

Peki bu kadar üzülüp kahrolmasi gercekten sadece bir kez aldattigini mi gösterir? Pek emin degilim acikcasi. Gerci zaten ha 1 kere ha 100 kere. Birde bu adamin korktugu baska birsey var gibi sanki. Karsi taraf santaj mi yapiyor acaba? Belki diger kadin da evlidir ve kocasi duyacak diye ödü kopuyordur esinin. Olayi tam anlamadan bi karar verme.
Otostop çeken bir kadınla olmuş. Tatil bölgesi bahsettiğimiz yer. Yaşadığımız yer daha ters bir yer . Olayı anlatmasa duymam imkansız.

Bugün onun için de hastaneye gittik maalesef . Çünkü cinsel anlamda problemler başladı.

Seninki hastalık kapmış, bunun endişesi ile endişeden kilo vermiş, en son dayanamayıp sana gelip "bir kere aldattım" yalanını sunup, kendisi veya sen hasta çıkarsan vicdanını rahatlatmaya çalışıyor gibi duruyor.

2 aydır size nasıl söyleyeceğini, daha doğrusu nasıl duygu sömürsünü yapacağını düşünmekten kilo vermiştir eşiniz..
Başarılıda olmuş bence.

Ayrıca çocuklarınızı eşiniz de düşünseydi aldatırken, boşanmaya gelince neden kadınlar çocuk derdine düşüyor ben anlamış değilim..

O çocuklar büyüdüklerinde ihanete uğramış-aldatılmış ve bu sebeple boşanmış, kendi ayakları üzerinde dimdik durabilen anneyi zaten yürekten kutlar emin olun..

Seninki hastalık kapmış, bunun endişesi ile endişeden kilo vermiş, en son dayanamayıp sana gelip "bir kere aldattım" yalanını sunup, kendisi veya sen hasta çıkarsan vicdanını rahatlatmaya çalışıyor gibi duruyor.
Haklı olabilirsiniz çünkü ben asla aldatmaz diyordum. Bunu yapan sizin dediğinizi de düşünmüş olabilir

Otostop çeken bir kadınla olmuş. Tatil bölgesi bahsettiğimiz yer. Yaşadığımız yer daha ters bir yer . Olayı anlatmasa duymam imkansız.
Bu sana anlattigi. Peki dogru oldugunu nerden biliyorsun? Adamin agzindan cikacak herhangi bi lafa güven olur mu bundan sonra sence? Bi bok yemis simdi kendini acindirarak güya sucunu hafifletmeye calisiyor, tam bir manipülasyon ustasi. Yaptiysa da yapti, adam gibi arkasinda dursun hatasinin. Suan kahrolmasi gereken sensin o degil. Ben de seni aldatiyim ödesmis oluruz de bakim ne diyecek.

Tek seferlik bir şey. Gelip kendi anlattı . Anlatırken titreme ve ağlama nöbeti geçirdi ve mental açıdan sağlıklı görünmüyor. 2 aydır büyük bir hezeyan yaşadığı içten içe çöktüğü belli. Çok güzel bir aile hayatımız var ve ilk defa böyle bir şey oldu. İki gündür düşünmekten ne yapacağımı bilemiyorum.

Boyle bir film vardi adini unuttum adam sonra bir daha aldatiyordu ve devami geliyordu. Baslik bile ilk aldatma demek ki sizin icin ilk olmasi affedilebilecek bir durum. Sizin hayatiniz kendiniz bilirsiniz. Nasilsa bunun devami geldiginde aglayan yine siz olacaksiniz,uzulen yine siz olacaksiniz. Bunda bu kadar dusunecek bir sey yok herkesin kirmizi cizgisi vardir. Sizin icin aldatma buna dahil degil demek ki bu kadar dusunuyorsunuz.

2 aydır size nasıl söyleyeceğini, daha doğrusu nasıl duygu sömürsünü yapacağını düşünmekten kilo vermiştir eşiniz..
Başarılıda olmuş bence.

Ayrıca çocuklarınızı eşiniz de düşünseydi aldatırken, boşanmaya gelince neden kadınlar çocuk derdine düşüyor ben anlamış değilim..

O çocuklar büyüdüklerinde ihanete uğramış-aldatılmış ve bu sebeple boşanmış, kendi ayakları üzerinde dimdik durabilen anneyi zaten yürekten kutlar emin olun..
Haklısınız. Buradaki endişem çocukların mevcut düzenlerinin değişmesi ve benim de bu süreçte maalesef desteğe ihtiyaçım olduğu gerçeği. Buraya yazmamın sebebi de gelip kendi anlattı ve her şeyi yakıp gitmek mi yoksa bir kere daha şans vermek mi? Çünkü etrafımda boşanıp bundan pişmanlık duyan mutsuz kadınlar var. Özellikle çocuklu boşananlar .

Haklı olabilirsiniz çünkü ben asla aldatmaz diyordum. Bunu yapan sizin dediğinizi de düşünmüş olabilir

Düşünmüş. Kanına giriyor şimdiden. Vicdanına oynuyor.

Affedeceksen yüklü bir ihtiyaç kredisinin altına sok bunu, kadınlara para yediremesin 10 yıl sürünsün. İhtiyaç kredisinden gelen parayı al, altın/döviz al, bir kasaya koy ya da annenin evine sakla. Sakın kocan için harcama.

Affetmeyeceksen süründür, krediyi çektir, öyle boşa.

Ya burda bazı konuların fake olduğunu düşünüyorum yada öyle düşünmek istiyorum. Yoksa bu sakinliğinizi papatya çayına falan mı borçlusunuz ? Ben bile daha çok sinirlendim okurken. Siz resmen aldatan kocanıza acıyorsunuz farkında mısınız ?

Tamam şimdi neden vijdan yaptığı belli oldu. Büyük ihtimalle kadınla bir çok kez birlikte olmuş. Sonra kadının hastalık falan taşıdığını öğrendi bu yüzdende paçaları tutuştu. Yani tamamen kendisi için vijdan yapıyor.

Böyle kahrolmuş numarası yapması da sinir bozucu. Siz üzülüp, kahrolması gereken taraf olursunuz normalde güzel giden bir evlilikte böyle bir seyi duyunca. Adam ona bile izin vermemiş ya. Üste çıkmış acı çekiyorum ayağına. Sizi böyle böyle hiç sesinizi çıkaramayacak şekilde bastıracak. En azından bu saçmalığa izin vermeyin.

Haklısınız. Buradaki endişem çocukların mevcut düzenlerinin değişmesi ve benim de bu süreçte maalesef desteğe ihtiyaçım olduğu gerçeği. Buraya yazmamın sebebi de gelip kendi anlattı ve her şeyi yakıp gitmek mi yoksa bir kere daha şans vermek mi? Çünkü etrafımda boşanıp bundan pişmanlık duyan mutsuz kadınlar var. Özellikle çocuklu boşananlar .
Tabiki gururunuza yediriyorsanız boşanmayın.
Hatta ikinci bi şansı verin ki ikinci kez sizi aldatsın..

Büyük konuşmak da istemiyorum ama ben aldatılma konularını okuduğumda konu sahibinin yerine ‘aldatan kişiden’ midem bulanıyor, siz bir de aldatan kişiyle aynı yatağa baş koyuyorsunuz?
Boşanmak bu durumdan daha kolaydır.

X