İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Hanımlar merhaba yeni hamile olduğumu öğrendim doktor kan tahlili yaptırdı bir sürü sonuçlara baktım henüz doktor kontrolüme 1 hafta var dayanamadım herşey normal çıkmış idrar tahlillerimde normal fakat 2 tane değerim yüksek çıkmış. uçuk bir yükseklik değil aslında normalinden 1-2 değer fazla. Anlayan var mı acaba kötü birşey mi bi bakarmısınız lütfen hanımlar kafama takılıyor

Benimde öyleydi canım iki gün sonra tekrar kan testi yaptır istersen değerin en az iki katı olması gerekiyor bende bekledim 10-12 gün kadar kese gözükmesi için

Hamile misiniz acaba . Bende iliskiden 1 2 gun sonra gogus sancisi yasamistim 2 3 gun surdumhatta dedim kesin prolaktin yukselmistir.disardan hassasiyet yoktu bastirinca acima fln olmuyordu ama icten ice cok sizladi o ay. Ve sonra kesildi.adet gunume kadarda hic hassasiyet olmadi.normalde adete 1 hafta kala cok acirlar.ve ben o ay gercekten hamile kalmisim.hemde ikizdiler.ama malesef pihtilasmam varmis ikisinide 11. Haftada kaybettim.bide o ay bagirsaklarm cok calisiyordu normalden daha fazla her ogunde.bu ikisi en buyuk belirtimde daha yumurtlama olur olmaz basladi bende ozaman

208.9 çıktı sonucun doktora saat 4 bucukda doktor randevum var.bu değer iyimi bilen var mı
çok iyi canım hadi gözün aydın sağlıcakla alırsın inşallah kucağına

Kızlar ovulasyon testime göre siklusun 13'ü gibi yumurtladım ama bugün şefaf akıntı geldi :S ovulasyon testinin saatini bekliyorum ama kafam karıştı.
ovu testi yaptın mı canım ikinciye mi yumurtluyosun acaba

Doktor değerin yükselmesi lazım dedi düşük dddi 1 hafta sonra tekrar gel dedi şuan kese de göremeyiz zaten dedi
Değerin normal canım ben oğluma hamileyken 79 du dr hiçte olumsuz konuşmamıştı sende takma kat kat artar inşallah
canım bu sonuçları çok önemsemiyor doktorlar hele ki ufak tefek yükseliş ve artışlara bakmıyorlar bile. Benim kan testim de tavan yapmış değerlerim var dr hiç bişey demedi

öncelikle geçmiş olsun canım Allahım sana tekrardan sağlıklı bir gebelik nasip etsin.

benim yumurtlamam adetin bittiği gün başladı yani kanama kesildi arkasından akıntı gelmeye basladı ve değerlendrdik 5-6 gün sonra sağ yada sol (tam hatırlayamadım) kasığımda minik batmalar hissettim ve göğsüm hassaslaşıp ince ince sızlamalar olmuştu ilk belirtilerim bunlardı bu ay, sonra bi ara elim ayağım buz kesiliyodu hiç ısınamıyodum ayağımda çorap varken bile ayaklarım buz gibi oluyordu, adetime 8-9 gün kala hazımsızlık problemi çektim üç dört gün boyunca karnım davul gibiydi yediklerim mideme inmiyordu sanki öyle bi şişkinlik ve doygunluk zaten o günlerde de testim de silik çizgiyi görmüştüm. Ve bir de karın ağrım vardı ve ara ara yine oluyor.

Bata iki gün kala kan vereceğim gün adet olacakmışım gibi kısa süreli bi ağrım oldu hatta vazgececektim kan vermekten ama geri hemen geçmişti. O gün hamile olduğumu öğrendim.

Doktor değerin yükselmesi lazım dedi düşük dddi 1 hafta sonra tekrar gel dedi şuan kese de göremeyiz zaten dedi
Canım daha önce de yazmıştım benim beklenen adet tarihindeki değerim 22 mi neydi. Düşük riski vs vs bir sürü şey söylediler sonuçta geldi bebişim. İki gün sonra kan verirsin mühim olan 1.5-2 kat kadar bir artış var mı yok mu? Artış varsa korkma.

ovu testi yaptın mı canım ikinciye mi yumurtluyosun acaba
Bende öyle düşündüm canım. Çünkü oğluma hamile kaldığımda da iki kez yumurtlamıştım. Ovulasyon testi ile tespit etmiştim ama siklus sürecim daha uzundu o zaman. Geçen ay da aynı 15.16. gün gibi akıntı geldiydi bir de bu ay olduğu gibi kasık batmam bugünlerde olduğu için bu dönemi değerlendirmiştik. Meğer erken yumurtluyormuşum 12-13. gün gibi. Testi 45 dk kadar erken yapmak durumda kaldım ama o kadarın çok etkisi olacağını sanmam negatif çıktı.

Sen değerlendir canım akıntının olması iyi birşey rahim ne kadar ıslaksa spermlerin yumurtalara ulaşması o kadar kolay demektir

Sen değerlendir canım akıntının olması iyi birşey rahim ne kadar ıslaksa spermlerin yumurtalara ulaşması o kadar kolay demektir
Yani ailem burada olduğu için bizim çalışmalar iptal canım nasip neyse o olur ama ders oldu illa şu ara 28 günde oluyorum diye 14. gün yumurtlamadığımı öğrenmiş oldum.

Benimde reglim biteli 8gün oldu. Sadece 2gün önce akıntım oldu o günü değerlendirdik ama sonraki günler akıntım biraz daha koyulaştı sebebi ne olabilir acaba

Yani ailem burada olduğu için bizim çalışmalar iptal canım nasip neyse o olur ama ders oldu illa şu ara 28 günde oluyorum diye 14. gün yumurtlamadığımı öğrenmiş oldum.
Ay evet söylemiştin unuttum, kismet o zaman hakkinda hayirlisi olsun canim

Benimde reglim biteli 8gün oldu. Sadece 2gün önce akıntım oldu o günü değerlendirdik ama sonraki günler akıntım biraz daha koyulaştı sebebi ne olabilir acaba
Koyulasti derken rengi mi yoksa yogunlugu mu canim yumurtlama akintisi daha seffaf daha acik renk ve yogun oluyor

mi-nick canım aradım doktoru dayanamayıp hamilelikten dolayı yükselen değerlermiş normal doğal dedi. İçim rahatladı çok şükür sıkıntı yok sağlıklı bir hamilelik geçiririz inşallah

Peki yumurtlama döneminde sürekli akıntı mı olması lazım? Aslında akıntı oluyor ama tam kestiremedim. İç çamaşırımda ıslaklık gibi oluyor
İlişkiden bir gün sonrada akıntı oluyor sanırm kalitesiz spermleri atıyor vücud ve çamaşırını ıslatacak kadar oluyor doktora sormuştum normal demişti. Yumurtlama döneminde ise uzayan bir akıntı oluyor su gibi bir akıntı değil

Aynnen benimde uzayan bir akıntım oldu. Şeffaf şekilde ama ondan sonra o şekilde gözle görebileceğim bir akıntı olmadı. Sürekli vücudumuzu dinliyoruz işte ne üzücü

Aynnen benimde uzayan bir akıntım oldu. Şeffaf şekilde ama ondan sonra o şekilde gözle görebileceğim bir akıntı olmadı. Sürekli vücudumuzu dinliyoruz işte ne üzücü
O zaman yumurtan çatlamıştır canım malesef vücdumuzu dinlediğimiz en ufak belirtiyi yorumluyoruz inşallah bu ay hamile kalırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…