İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ay evet ağrım sızım yok diye güle oynaya dolaşıyodum erken konuşmuşum :) neyse sağlıkla tutunsun da gerisi önemli değil Allah herkese nasip etsin inşallah
canim tam olarak yumurtlamadan kac gun sonra basladi belirtilerin ?

Adete bıkac gun var kı cnm olma ıhtımalı varmıkı ılgınc
tabi ki kuzum sen değerlendir akıntı kokusuz renksizse kötü bişey değildir

18ınde randevu aldım olmazsam gıdıcem cnm hanınhem hormonlara baksınlar test yapsınlar normalmı cocuk ıstedımı kontrlengeldımı soylerım
Genel bi muayene olman da herzaman fayda vardr canım bi de folikasite başla simdiden

Evet canim ben hep netten bakiyorum, aksam 8de cikarmis sonuc
Ben yarını bekliycem mecburr
canim tam olarak yumurtlamadan kac gun sonra basladi belirtilerin ?
5-6 gün sonra canım göğsümde ince ince sızlamalar ve sağ kasığımda batmalarla başladı

bende hic belirti yok sanirim olmadi

Kızlar benim arkadasimin degeri 1500 cikti ikizmi acaba ya 20 gun gecikti daha adeti fazla degilmi sizcede?

Varmı sonucları alan benım cok fena afidet agrılarım var sanırım adet olucam

Inşallah bakalım 9 10 günüm var adetime buraya hayırlı haber vermek isterim. :) dua edin lütfen. :)

Evet cnm dogru folık asıde baslamak lazım bıde bebek degılse o kramlar neydo sıkıntımı var bakalım adet olcakmmı adet gunune son bır gun
Sıkıntı olduğunu sanmam canım rahat ol inşallah gelmez adetin
Kızlar benim arkadasimin degeri 1500 cikti ikizmi acaba ya 20 gun gecikti daha adeti fazla degilmi sizcede?
20 gün gecikmeye normal canım benim adetin üzerinden 10-15 gün geçtiğinde 4000 in üzerinde çıkmıştı değerim

Canım değeri yüksek değil normal. Kaldı ki adeti 20 gün geçmiş. İki günde bir aşağıdaki gibi en az 1,5-2'ye ve üstüne katlıyor değer. Ancak değerleri düşük olup ikiz sahibi olan da var. Değeri çok büyük olup tek ve iri bebeği olan da var.
BAT: 20
2:40
4:80
6:160
8:320
10:640
12:1280

Kızlar yaptım ama nnegatıf cıktı umutlarım kesın tukendı cok sacma onkrqm agrı ve akıntı neydı ozaman korkmaya basladım

Dur bakalım hemen karaları bağlama kırmızılar gelmediği sürece

Ay evet ağrım sızım yok diye güle oynaya dolaşıyodum erken konuşmuşum :) neyse sağlıkla tutunsun da gerisi önemli değil Allah herkese nasip etsin inşallah
Kuzum çok oynayıp zıplama kız.Hoppidi hoppidi bebişe

Kızlar akıntılar devam edıyor benım agrılarda ınsallahe en azından adet olurum

Akıntı olması iyidir inşallah böyle devam eder

bende hic belirti yok sanirim olmadi
Canım hiç bir belirti hissetmeyip hamile olanlarda var

[QUOTE="MiyavKedi, post: 53140800, member: 828633"
Kuzum çok oynayıp zıplama kız.Hoppidi hoppidi bebişe
[/QUOTE]

Ah cnm artık sadece beklemem kazım hassas testte bıle cıkmadı bırsey kısmet dıyorum

Minick

Canım ben çözdüm sanırım sen kese olana kadar bekledin için rahat edecek bana daha çarşamba yi beklemek zor Geliyor
Aynen canım ağırdan alıyorum açıkçası herkes test yaptır demese kan vermeyi de düşünmüyordum, iki hafta kadar bekleyip direk keseyi bebeği kalp atışlarını duyarım diyordum ama bizimkilerin içi rahat etmedi, bende yarın sonucu aldıktan sonra on gün sonrasına kadın doğumdan randevu alıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…