İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bu arada reglime iki gün kaldı ve belimden bacağıma vuran ağrı var son bir saattir, bu da belirti olarak burda kalsın kızlar..

Ya senin test pozitifti nasıl negatife döner hayret bişey
ya ben de anlamadım, çok moralim bozuldu, başka marka kullandım ondan mı acaba diye kendimi avutuyorum. Bi de ilişkiden 6-7 gün sonra yaptım testleri.5-6 ekim ovulasyondu. Şimdi tekrar yapmak istemedim. Negatif gibi kabul edip adeti bekliyorum işte. Bi de benim adetim önceki ay 24 gün, bir önceki ay 26 günde gelmiş. Kesin tarihide bilemedim.

Bu arada reglime iki gün kaldı ve belimden bacağıma vuran ağrı var son bir saattir, bu da belirti olarak burda kalsın kızlar..
benim de bacağıma bir ağrı vuruyor ya. çok ilginç ayağıma kramp giriyor yürürken bir de. pek olmaz böyle şeyler bana bakalım..

adetine kaç gün var :) . benim 3-4 gün var ama yanlış sonuç çıkar diye adetten önce gidip umutlanmak istemiyorum ya napsam acaba yarın ben de mi gidip bi kana baktırsam :spor:
Kuzum benim adetim kafasina gore geliyo :KK70: pkoluyumda ben en son 10 agustosta oldum mesela dun gebelik testi yaptm negatif cikti yarinda kan vercm hapa baslicam

ya ben de anlamadım, çok moralim bozuldu, başka marka kullandım ondan mı acaba diye kendimi avutuyorum. Bi de ilişkiden 6-7 gün sonra yaptım testleri.5-6 ekim ovulasyondu. Şimdi tekrar yapmak istemedim. Negatif gibi kabul edip adeti bekliyorum işte. Bi de benim adetim önceki ay 24 gün, bir önceki ay 26 günde gelmiş. Kesin tarihide bilemedim.
Benimde supheli iliskim 5-6 ekim dun yaptim negatif cikti ama kasiklarim 5 gundur agriyo ya idrara gecmedi yada bisi yok bakalim sali gunu belli olcak hayirlisi neyse o olsun insallah.

benim de bacağıma bir ağrı vuruyor ya. çok ilginç ayağıma kramp giriyor yürürken bir de. pek olmaz böyle şeyler bana bakalım..
İnşallah bebiştir canım bak senin bu durum benim başıma da gelmişti test yapmıştım çok silik çıkmıştı ertesi gün bi daha yapmıştım negatif çıktı bende dedim ki herhalde yumurtlama hormonu çok yükseldi de onu algılayıp silik çıktı dedim günler sonra da net bir şekilde pozitif çıkmaya başladı inşallah seninki de öyle olur

İnşallah bebiştir canım bak senin bu durum benim başıma da gelmişti test yapmıştım çok silik çıkmıştı ertesi gün bi daha yapmıştım negatif çıktı bende dedim ki herhalde yumurtlama hormonu çok yükseldi de onu algılayıp silik çıktı dedim günler sonra da net bir şekilde pozitif çıkmaya başladı inşallah seninki de öyle olur
ah canım benim ya, çok teşekkür ederim desteğin için. ben de o mesajını gördükten sonra bi umut doğdu içime. inan bu sefer o kadar istiyorum ki. Normalde hiç planladığım bir şey değildi, korunurduk hep. böyle olucakmış gibi bi his sonra da diyorum, çok zor ihtimal bi umutsuzluk. olursa eğer ..Allahım!! :dua:

ah canım benim ya, çok teşekkür ederim desteğin için. ben de o mesajını gördükten sonra bi umut doğdu içime. inan bu sefer o kadar istiyorum ki. Normalde hiç planladığım bir şey değildi, korunurduk hep. böyle olucakmış gibi bi his sonra da diyorum, çok zor ihtimal bi umutsuzluk. olursa eğer ..Allahım!! :dua:
İnşallah bu ay olmazsa da bi sonra ki ay olur canım, benim de bu ikinci denememdi çok şükür oldu umutsuzluk yok ben kendime 6ay süre vermiştim , tutmazsa eğer tekrar işe dönücem diyordum nasip kısmet işte pozitif gördüm darısı sana ve diğer kızlara inşallah

Kızlar eyvah eyvah diyorum hiç belirtim yok diyorken iki saat önce bel ve bacak ağrısı, şimdi de hafif mide bulantısı başladı sata göre tam 4+0 dayım, bulantılar erken başladı..

Kızlar eyvah eyvah diyorum hiç belirtim yok diyorken iki saat önce bel ve bacak ağrısı, şimdi de hafif mide bulantısı başladı sata göre tam 4+0 dayım, bulantılar erken başladı..
Canım bu sat a göre gebelik hedaplanıyor ya ama ilk 15-16 gün yumurtlama olmuyor bazeılarında mesela bende yinede sata göre mi hesaplanıyor

Canım bu sat a göre gebelik hedaplanıyor ya ama ilk 15-16 gün yumurtlama olmuyor bazeılarında mesela bende yinede sata göre mi hesaplanıyor
Evet canım yine sata göre hesaplanıyor onun uzun bi açıklaması vardı ama hatırlayamadım şimdi, gebelik hesaplarken yumurtlama tarihini baz almıyorlar.

Kızlar Dün yazamadım bi türlü :) test sonucu 109.5 çıktı leylekler uğurlu geldi adetim dört gün kala evde testte çıkmıştı üç gün kala kan testi yaptırdım Rabbim bekleyen herkesin yüzünü güldürsün İnşallah :)
Bide kızlar ben salı günü kan testi yaptırmıştım. 1.20 negatifti dört gün sonra idrarda pozitif çıktı benimde erken yumurtlama oldu sanırım Tam adet bitiminde

aCanım bu sat a göre gebelik hedaplanıyor ya ama ilk 15-16 gün yumurtlama olmuyor bazeılarında mesela bende yinede sata göre mi hesaplanıyor
Canım sat da diger 15 gün sonra çatlayacak olan yumurtan gelismeye baslıyor,ve döllenirse bebeğin ilk olustugu tarihe yumurtlama tarihi degil ilk olusmaya basladıgı tarih oldugunu sölüyorlar o yuzden sata göre hesaplıyolar

Kızlar Dün yazamadım bi türlü :) test sonucu 109.5 çıktı leylekler uğurlu geldi adetim dört gün kala evde testte çıkmıştı üç gün kala kan testi yaptırdım Rabbim bekleyen herkesin yüzünü güldürsün İnşallah :)
Canım cok sevindim Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin..isteyen herkesi bu ay mucizesi bulaun inşallah:)

Ben sımdı gunumu beklıyorum bakalım ne zaman adet olacagım 17 20 arası moral kalmadı hıc

Günaydın kızlar:) Bende bata 4 gün kala idrar test yaptım negatif çıktı cumartesi ve dün adet günümdü olmadı yarın sabah tekrar bir idrar testi yapacağım tüm adet belirtilerim var inşallah olmam bebiş gelir:)
mi-nick mi-nick canım hayırlı olsun iyice koyulaşmış belli olmuş hamileliğin kan sonucunu bende merakla bekliyorum birde bu kadar erken öğrenen ilk seni gördüm hayatımda çok güzel:)

X