İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

12:30 testim

Eklentiler

• 3FF0C7C6-8F15-425B-B074-D7EEBE555D42.jpeg
    15,5 KB · Görüntüleme: 229
İnş ilk aydan kalırım çok istiyorum bu arada sekerle karbonatla ve camasır suyu ace ile gebelik testi yapan var öı erken ögrenebler olmuş o şekilde

İnş ilk aydan kalırım çok istiyorum bu arada sekerle karbonatla ve camasır suyu ace ile gebelik testi yapan var öı erken ögrenebler olmuş o şekilde
Onları denemedim hiç dur bakim bi deneyeyim aksam
O ne duymadım daha önce kuzum
Hassas testler gününe 6gün kala gösteriyo canım bazıları da ilişkiden 7 gun sonra gosteriyomus eczaciya sorarsan verir sana

Onları denemedim hiç dur bakim bi deneyeyim aksam

Hassas testler gününe 6gün kala gösteriyo canım bazıları da ilişkiden 7 gun sonra gosteriyomus eczaciya sorarsan verir sana
Tşk ederim evet deneyelim birbirimize haber edelim ace dökünce köpüklenip yukarı doğru baloncuklar çıkıyor hamiş olanda olmayanda köpük oluyor ama yukarı doğru baloncuklar olmuyor

Kan vereyim de çıkmazsa üzülürüm
hepımız oyle cnm mecbur sen tedbırını ald
Tşk ederim evet deneyelim birbirimize haber edelim ace dökünce köpüklenip yukarı doğru baloncuklar çıkıyor hamiş olanda olmayanda köpük oluyor ama yukarı doğru baloncuklar olmuyor
ben daha once karbonatla yaptım da var gıbıydı ama cıkmadı :=)

Kan vereyim de çıkmazsa üzülürüm
hepımız oyle cnm mecbur sen tedbırını ald
ben daha once karbonatla yaptım da var gıbıydı ama cıkmadı :=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…