İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Dun aksam dayanamadim yaptim canim bak boyle cikti simdi yine yapicam kalkabilirsem karnim kasiklarim agriyor cok
Bence sen bi kan testi yaptır böyle dusunmektense. Bizim arkadaş karnı çok ağrıyor diye gitti kahverengi akıntısı varmış bide adetine on gün falan varmış gitmiş doktora,Kanda çıkmış. Silik çizgi çok belirgin

Yumurtlama günü yaptın tuttun ikinci oğlanı. Bari 3 gün önce yapsaydın da kızın olaydı farklı olurdu. Hayırlı olsun konu sahibi geliryorbebis...

Ayy bence var gibi ben çok yaptım ama ikinci çizgi hiç silik çıkmadı. Birde bildiğiniz iyi marka testler varmı? Laboquick nasıl bi marka sizce?
Ben oglumda laboquick yapmistim baya erken sonuc vermisti canim

Cok erken husrana ugramak istemiyorum canim
Kizlar hcg 3.24 çıkmış ama doktorum gebelik yok diyor
Senin ki cok supheli canim gec dollenme ihtimali baya yuksek bekle bi kac gun sonra tekrar kan ver
Yumurtlama günü yaptın tuttun ikinci oğlanı. Bari 3 gün önce yapsaydın da kızın olaydı farklı olurdu. Hayırlı olsun konu sahibi geliryorbebis...

Sabah ilk ısrarla yaptın mı varmbirseyler
Malesef tutmadi galiba sabah ki testim de hic bisey cikmadi canim hayirlisi artik beklemekten baska carem yok

Ya benimde kafam çok karıştı ama doktorda kafa kariscak bisey yok gebelik yok diyip kestirip atti

Doktorlar belli bi yukseklikte rakam gormeden pozitif demiyorlar canim sen adet olmadigin surece umutsuzluga kapilma sakin

Ben igne vurulmadan adet olamiyorum zaten. Doktor bana igne verdi adet olayim diye. Ama ben yarin tekrar kanda baktiricam ona gore vurulucam. Ya keske olsa bugun esimin dogum gunu. Ne guzel bi hediye olurdu bize

Bende laboquick'n iyi olduğunu duydum ve internetten 20 ovulasyon 5 gebelik testini 25 liraya aldımm

Ben igne vurulmadan adet olamiyorum zaten. Doktor bana igne verdi adet olayim diye. Ama ben yarin tekrar kanda baktiricam ona gore vurulucam. Ya keske olsa bugun esimin dogum gunu. Ne guzel bi hediye olurdu bize
Tekrar test yaptirdiktan sonra sonuca gore hareket edersin canim insallah degerin yukselir

Günaydın kızlar :) hiç ses soluk yok test yapan oldumu hiç ben salı veya çarsamba yapıcam ama şuan hiç bi belirti yok :/

Günaydın kızlar :) hiç ses soluk yok test yapan oldumu hiç ben salı veya çarsamba yapıcam ama şuan hiç bi belirti yok :/
Salı doktora gideceğim ben de. Geçen adet tuhaftı. Bat 15'i galiba ama akıntım var az az kuru dönem olmadı gibi bir şey. Midem biraz bazen bulanıyor ama neden bilmiyorum. Kasıkta ince ince batmalar var fazla değil ama hayırlısı.

Benim hep silik çıkıyor güvenmiyorum artık

İnşallah bebiştir canım
Hamilesin canim benimde oyle silik cikmisti
Bilmiyorum ya hala koyulaşmadı o çizgi

Ovulasyon testi yaptım negatif umudum yok.
Bende farkli zamanlarda 5 kez falan ovulasyon yaptim ama hep negatif cikti Siz ovulasyon testini ne zaman yapiyosunuz peki?

Silik çıkması bile bana büyük bi umut geliyo hiç siljk çıkmadı çünkü bende. Kan verirseniz kesin sonuç alırsınız genelde yeniyse silik çıkıyo (Mi-nick)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…