İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ya yanlış anlamayın ama allah size bi evlat nasip etmiş çok şanslısınız inşaalah ikinci kere tadarsınız bu hissi. Ama bu kadar kafanıza takmayın bence hem daha 2 ay olmuş çok erken, uzun süre korunan insanların hemen olmuyo diye biliyorum zaten ben hem pkoluyum hem vajinamda iltihap var ama takmıyorum kafama biliyorumki takarsam dahada zorlasıcak işim eminimki allah yoluna koymuştur bi şekilde :)
Evet canim cok sukur bir evladim var rabbim herkese nasip etsin iste isteyince insan hemen olsun istiyor benim ailemde genetik bi kac durum var ve cocuk sahibi olamayanlar var o yuzden ikinci icin tedirgin oluyorum ve cok kafaya takiyorum biraktim artik hayirlisi Allah kimseye aratmasin insallah
Kizlar bugun kan testini tekrarladim sonuc 0 malesef. İgnemi vuruldum. 6 gun sonra adet olurum. Sonra hormon tahlili , spermiogram , hsg falan yaptırıcaz.
Hayirlisi olsun kuzu en azindan kafanda ki soru isaretleri gitti insallah bundan sonra guzel haberi verirsin

Hayırlısı olsun tatlım. Değerin çok aradaydı. İğne mi etkiliyor acaba. Hsg sonrası daha kolay hamile kalınıyor diye duymuştum.

Evet canim cok sukur bir evladim var rabbim herkese nasip etsin iste isteyince insan hemen olsun istiyor benim ailemde genetik bi kac durum var ve cocuk sahibi olamayanlar var o yuzden ikinci icin tedirgin oluyorum ve cok kafaya takiyorum biraktim artik hayirlisi Allah kimseye aratmasin insallah

Hayirlisi olsun kuzu en azindan kafanda ki soru isaretleri gitti insallah bundan sonra guzel haberi verirsin

Sagolun bebeklerim :) artik bi sonraki aya bakalim. Doktorum nasil bi tedavi uygulucak ? Sonuclar nasil cikicak. Bakalim kismet

Normal dogum mu yaptiniz? Ben 18 yasindan beri boyleyim surekli doktora gitmekle gecti omrum hepside dogum kontrol hapi yazdi gonderdi ozele gittim geneldede ama tedavi buymus pkonun oyle dediler. Evlendim bide iltihap oldugunu ogrendim bunca sorunun içinde eğer hamileysem benim ki gerçek bi mucize olur heralde :) bide pkoda zayiflik cok onemli suan 1.65 boyunda 60 kilodayim adet olursam hapa baslayip zayiflamaya calisicam elim kolum bagli oturuyorum ama :/
Son ana kadar normal doğumu bekledim sancıya rağmen hiç açılma olmayınca doktor sezaryana aldı. Arkadaşım pkoluydu. Yıllarca uğraştı. Çocuğu olmadı tüp bebek bile dediler kızcağıza sonra meğer tedavisi çok basitmiş dedi şimdi iki çocuğu var.

Son ana kadar normal doğumu bekledim sancıya rağmen hiç açılma olmayınca doktor sezaryana aldı. Arkadaşım pkoluydu. Yıllarca uğraştı. Çocuğu olmadı tüp bebek bile dediler kızcağıza sonra meğer tedavisi çok basitmiş dedi şimdi iki çocuğu var.
Nasıl hamile kaldı arkadaşınız peki?

Nasıl hamile kaldı arkadaşınız peki?
Valla çok doktor dolaştı en son birine gitti. Çok basitmiş tedavim doktorlar anlamamış dedi. Bir de çok çok kilo almıştı. 60 falan değildi yani. Benimkiyle bir ilk çocuğu ikincisi de bu yıl anaokuluna başladı. Takip ve klomen olabilir canım. Detayı sormadım. Ama tüp ya da aşılama değilmiş. Zaten ikinci için uğraştığını bile düşünmüyorum.

Valla çok doktor dolaştı en son birine gitti. Çok basitmiş tedavim doktorlar anlamamış dedi. Bir de çok çok kilo almıştı. 60 falan değildi yani. Benimkiyle bir ilk çocuğu ikincisi de bu yıl anaokuluna başladı. Takip ve klomen olabilir canım. Detayı sormadım. Ama tüp ya da aşılama değilmiş. Zaten ikinci için uğraştığını bile düşünmüyorum.
Dogru doktoe cok onemli ben simdi ovulasyon yaptim ama fotografini atamiyorum nasil atildigini biliyomusunuz acaba? Dosya yukle diyorum ama bellek yetersiz diyo :KK43:

Dogru doktoe cok onemli ben simdi ovulasyon yaptim ama fotografini atamiyorum nasil atildigini biliyomusunuz acaba? Dosya yukle diyorum ama bellek yetersiz diyo :KK43:
Canım ben hep dosya yüklemeden atıyorum. Bilgisayarında ya da telefonda falan yer yoksa ondan olabilir.

20171009_114414.jpg

İlk cizgi varmi silik mi yoksa ben yanlismi goruyorum kizlar?

Dün bu çıkmıştı negatif dedim canım.

Eklentiler

• 20171009_132017.jpg
    20171009_132017.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 270
Canım birkaç yıl önceki yumurtlama testlerim böyle çıktı.----) DSCF9003.JPG DSCF8899.JPG gebe olabileceğimi vs düşünmüştüm ama korunduğumuz için imkan vermemiştim. Yumurtlama testlerim 35-40 gün aralığı. Dehşet kasık batmalarım vardı. Adet olmadım. 45 güne yakın sonra DSCF8981.JPG ( ---gebelik testim de böyle çıkınca doktora gitmiştim. Sonuçta kist vardı. Gebelik ve yumurtlama durumunda hemen hemen ilk iki resimdeki gibi oluyor ovulasyon beni de bunlar yanıltmıştı.

Bat'a son 6gün, ve belirtilerimi yazıyorum
Ne kadar kendini dinlemeyeyim, belirti aramayayım desemde; belirtiler ben burdayım diyor :KK70:
İlk belirtim arada kasığıma bazrn sağ tarafıma bazen sol tarafıma kramplar giriyo adet agrisina benziyo ama degil gibi sanki ayırt edemedim.
Kasıklarım sanki patlayacakmış gibi şiş. Ufacık tuvaletim gelse, hic tutamıyorum.
Gögüslerimde şiştiler. Ama ucunda hassaslaşma ve kararma yok.
2Gündür bi halsizlik var (2gundur orucluydum ona bagliyorum)
Bendeki belirtiler yoğunluk kasıklarda.
Benim gibi olan var mi?
Bakalım bekliyoruz mevla görelim neylerneylerse güzel eyler...
Bendeki belirtilerin aynsı cnm

Ovulasyon testim bu sekilde çıktı ovulasyonun erken gebeligi gosterebildigini okudum bi kac yerde. Yarin gebelik testi yapicaktim suan bu negatif cikinca vazgectim :KK43:
Canım senin sürecin zaten düzensiz oluğundan test için çok acele etme bence. Ayrıca ovulasyon testinin yapılışı da önemli çok sıvı almamak vs. Örnek olsun diye açıklamalı resimler yükledim canım. Allah gönlüne göre hayırlısını hayırlı vakitte versin canım.

Canım senin sürecin zaten düzensiz oluğundan test için çok acele etme bence. Ayrıca ovulasyon testinin yapılışı da önemli çok sıvı almamak vs. Örnek olsun diye açıklamalı resimler yükledim canım. Allah gönlüne göre hayırlısını hayırlı vakitte versin canım.
Ben biraz fazla sıvı aldım galiba bilmiyodum oyle oldugunu 10 damla falan damlatmisimdir. Spora gittiğim için hamileysem diye tedirgin oluyorum agir mekik cekiyorum vs. o yuzdende test yapmak için acele ediyorum. Bi adet olsam, dogum kontrol hapina baslasam, 3 ay sporumu rahatca yapsam, zayiflasam, hormonlarim duzelse, sonra sakin kafayla tekrar denesem, inşallah amin :)

Canım baktım da ikisi de kapalıysa genelde laparoskopi oluyormuş. Teki kapalıysa aşılama ilaç tedavisi takip vs deneniyormuş. İnşallah açıktır ve sorun çıkmaz canım.

Tek ihtimal tup bebek tedavisi canım inşallah kapali cikmaz.

Canım baktım da ikisi de kapalıysa genelde laparoskopi oluyormuş. Teki kapalıysa aşılama ilaç tedavisi takip vs deneniyormuş. İnşallah açıktır ve sorun çıkmaz canım.

İnşallah kızlar.. ben daha önceden PİD diye bir hastalik geçirmiştim. Enfeksiyon hastalığı. O yuzden kapalı olma ihtimali varmış

İnşallah kızlar.. ben daha önceden PİD diye bir hastalik geçirmiştim. Enfeksiyon hastalığı. O yuzden kapalı olma ihtimali varmış
Gecmis olsun kuzum insallah kapali degildir biri acik olsa sorun olmazda ikisi kapali olursa ugrastirir iste :KK43: benimde en korktugum sey o :KK43:

X