İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Meraba, iyi akşamlar Ben bugün rastgele gördüm konuyu 4 aylık evliyim daha çok yeni ama bende pko var doktor hamile kalmak istediğim zaman iğneyle kalabilceğimi söyledi. Bende ilk 1 sene normal yollarla deneyip olmazsa eğer o şekilde tedavi görmek istiyorum. (Mi-nick) sizdeki belirtilerin aynısı bendede vardı o kadar dikkatimi çektinizki adım adım okudum yazdıklarınızı ama regl olduğunuzu okuyunca benimde bianda ümidim kesildi. Göğüslerimde çok fazla ağrı var 3 gündür özellikle meme uçlarımda, sabah kalktıgımdada feci şekilde kasık ağrım oldu her an adet olucak gibiyim ama test yapmak hiç içimden gelmiyo şuan hep aynı sonuç çıkıcak gibi sanki :/

Belli olmaz canım bende çok ümitliydim ama olmadı kısmet bu ay olsun deyip tekrar denedik

Sen yine de ümidini kesme reglin geçerse hemen bi test yap inşallah bebeğin bekletmeden gelir

Belli olmaz canım bende çok ümitliydim ama olmadı kısmet bu ay olsun deyip tekrar denedik

Sen yine de ümidini kesme reglin geçerse hemen bi test yap inşallah bebeğin bekletmeden gelir

Aslında ben sizden farklıyım Pkolu olduğum için adet günüm diye bişey yok en son 10 agustosta adet oldum ben 4 gün sonra tam 2 ay olucak yani. Böyle olunca dahada zorlaşıyo iş aslında Normal biri 2 ay adet olmayınca kesin hamileyim diyebilir ama ben 18 yaşımdan beri 2 aysa bir 3 ayda bir adet gördüğüm için alışkınım :/

Anladım canım o zaman ovulasyon testi al onunla yumurtlamanı takip et değerlendir inşallah tedaviye gerek kalmadan kendiliğinden gelir bebeğin

Öyle düşünme canım. Hayırlı vakitte gelsin sağlıcakla minişin.

İnşallah cok sağolun aldım zaten ovulasyon testi laboquick'in ovulasyon ve gebelik testini aldım 3 kere ovulasyon testi yaptım ama çıkmadı, doktorumda doğum kontrol hapı kullanırsam bıraktığım zaman yumurtlamamın düzenli olucağını söyledi, eğer adet olursam doğum kontrol hapına başlıcam bakalım inşallah gerek kalmaz tabi çarşamba günüde gebelik testi yapıcam sonucu ve fotosunu atıcam sizede

Ovu testini yaparken dikkat et canım onun kullanımı biraz farklı, ovu testi yapan arkadaşların topikleri var oralarda daha sağlıklı bilgiler vardır takip etmeni öneririm inşallah güzel haberler verirsin

Ovu testini yaparken dikkat et canım onun kullanımı biraz farklı, ovu testi yapan arkadaşların topikleri var oralarda daha sağlıklı bilgiler vardır takip etmeni öneririm inşallah güzel haberler verirsin
Farklı derkenn ben gebelik testi gibi yapıyorum yanlışmı yapıyorum

Benim kasıklarım ağrıyo belim ağrıyor hafif arada bide karnımda şislik hissediyorum adetime de çok var çok merak ediyorum

Ben de yeniyim nasıl yazılıyor tam bilmiyorum ama karnımda şislik hissediyorum kasıklarım ağrıyor belim hafif ağrıyor merak icindeyim

Farklı derkenn ben gebelik testi gibi yapıyorum yanlışmı yapıyorum
Gebelik testinin doğru kullanımı sabah ilk idrarla yapılandır mesela ama ovu testleri öğle saatlerinde yada akşam saatleri arasında yapıyorlar ben oğlumda kullanmıştım ama nasıl yaptığımı tam net hatırlamıyorum sen dediğim topiklere bak mutlaka :)

Tamam canım yarın bakıcam mutlaka çok sagol iyi geceler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…