İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar size bisey danisicam. Demiştim ya klomen kullandim yumurtan olmamis falan dedi bende hastalanamadim diye. Hala hastalanamadim ve gebelik yok testi tekrarladim negatif malesef.

Kendime baska bir dr buldum. Simdi o bayana gitmek istiyorum. Ama direk mi gitsem ? Yoksa ignemi vurulup adet gorup (ilaçsız adet olamiyorum) ucuncu gunu mu gitsem bu surede esimde degerlerine baktırır ? Yoksa direk dr a yarin gidip güzelce anlatip dr kontrolundemi hareket etsem

Yapmadım kızlar eczane de yokmuş eşim de almamış gelmiş bana ne ilacı ki bu diye soruyo adam o kadar uzak konuya

Internetten 40li test aldim, yarin gelir yaparsam onla yaparim artik ilacta icemiycem dayancam mecbur

Bence doktora git onun soyledigi yolu izle canim

Bende bu dört gündür işte kendimi çok yordum bugün iş,çıkışı karnım böyle iceme çekildi sandı ne oldu anlamadım Sürekli Eğil kalk koş derken yorgunluktandir herhalde herşeyi gebelige yorup heyecanlanmaya,korkuyorum

Bende oyle kendimi dinlememeye calisiyorum ama surekli bisey cikiyor sanirim gercekten hamile kalirsam hic belirti yasamiycam

Bugün benim testler geliyor çok heyecanlıyım gelse de yapsam bir an önce yalnız 40 tane sipariş ettim eğer hamileysem napcam o kadar testi bilmiyorum

Kızlar test yapacaktınız ne oldu sonuçlar yaptınız mı??

Kızlar adetim gecmisti ya bugun dr a gittim. Hcg bakti sonuc 3 çıkmış. İlk defa o kadar yuksegi gordum. Genelde 0.100 yada 1. Falan çıkardı. Dr gebelik yok dedi ama

Sen ne yaptın sonuç ne merakla bekliyorum
Benim kargo geldi test yaptım ama t nin altında kırmızı çizgiler dağıldı test bozuk çıktı yarın sabah ilk idrarla deniycem canım

Kızlar adetim gecmisti ya bugun dr a gittim. Hcg bakti sonuc 3 çıkmış. İlk defa o kadar yuksegi gordum. Genelde 0.100 yada 1. Falan çıkardı. Dr gebelik yok dedi ama
3 bana da şüpheli geldi canım bekle bakalım belki geç döllenmedir

Olabilir mi ole bisey ya mümkün mu yani ? Adet takvimine gore 4 gun gecikti diyor. Ama bende pko oldugundan zaten duzensiz.

Olabilir mi ole bisey ya mümkün mu yani ? Adet takvimine gore 4 gun gecikti diyor. Ama bende pko oldugundan zaten duzensiz.
Çok fazla da geçmemiş canım bnce geç döllenme olasılığı yüksek bi kaç gün daha bekleyip adet olmazsan tekrar test yap inşallah bebiş vardır

Kızlar bu akşam yaptığım test biri normal diğerinin ışığını düşürüp ekledim rahat görebilin diye bugünü saymazsak 11 gün kaldı

Eklentiler

• 02B6A314-8383-4FD0-95EE-AD0DF984BBE0.jpeg
    32,5 KB · Görüntüleme: 425
  • 4917E1FB-54F8-4EF3-841C-46EE58FDEE4C.jpeg
    51,9 KB · Görüntüleme: 399
Canım üç kafa karıştırıcı bir değer. Çünkü 5 gebelik var demek. bence biraz daha bekle ya pazartesi testi tekrarla yada 4-5 sonra idrar testi dene eğer bu adette ilaç falan kullanmadıysan.

Kızlar bu akşam yaptığım test biri normal diğerinin ışığını düşürüp ekledim rahat görebilin diye bugünü saymazsak 11 gün kaldı
Canım senin testlerin biraz kafa karıştırıcı olabiliyor. Eğer düşündüğümüz gibi erken döllenmeyse sabah çıkabilir diye düşünüyorum. Bana buharlaşma çizgisi olabilir gibi geldi ama sanki hafif de bir pembemsilik var. Bütün olay çizginin ortaya çıkış sürecine dayanıyor. Eğer hemen ortaya çıktıysa var gibi ama beklediğinde çıktıysa buharlaşma çizgisi olabilir.

Hemen böyle net olmadı ama yaptıktan sonra atamadım bekleyince belirginleşicek gibi duruyordu 2 saat sonra filan böyle oldu benim de çok kafamı karıştırıyor kasığımda batmalar var onlara bel bağladım bu ayda olmazsa hiç olmaz heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…