İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Arkadaşlar adetiniz iden tam 14 gün önce yumurtanız çatlar. 15 gününüz varsa daha yeni çatlıyodur.yada belki bu ay erken çatladı adet zamanınız öne gelmiştir

Ama ondan sonra bir hafta sonra adet oldum canım ama çok ağrım oldu iki gün adetken ilk defa o zaman ağrı çektim
O zaman üstüne görme olabilir. Kist olabilir veya üşütmüş olabilirsin. İltihap olabilir veya geç yumurtlamış ve tutmamış olabilir canım. Kas ağrısı da olabilir. Benim hiç başıma gelmedi. Diğer arkadaşları bilemem. Eğer bu tarz bir sıkıntı tekrarlarsa doktora git bence. Amacım panik yaratmak vs değil ama hiçbirimiz konuda uzman değiliz sadece bildiklerimiz ölçüsünde akıl yürütüyoruz. Bu tarz şeyler bazen muayenede daha net anlaşılabiliyor. Hatta doktorlar da direk bakınca anlamayıp ekstra tahliller isteyebiliyor. Bu olayın öncesinde temizlik halı yıkama vb girişim olduysa ya da yalınayak vs gezdiysen ben oyumu üşütmeden yana kullanırdım

Aynen doğru canım İnsan bebek isteyince herşeyi ona yoruyor işte Sağol canım teşekkür ederim

Kızlar bugün hafif kasık batmam oldu ve akşama beyaz akıntım vardı. Yumurtlama sonrası olduğunu düşünüyorum beyaz akıntı normal mi?
Bende de kasikta batma oldu bi kac kez aniden stres altina girdim cocuk yuzunden kasigima bicak saplanmasi gibi agrilar girdi ama akinti yok yumurtlama gunum dicem ama hic akinti gelmiyor gelse de ozellikle degerlendirsem diye takvimim uygulamasina gire tam bugun yumurtluyorum ama akinti yok test alip yapmamak icin zor frenliyorum kendimi bu ay olmazsa onumuzde ki ay ovu trsti de alicam en azindan kafam karisirsa ovu testi yapar yumurtlama mi degil mi emin olurum

Bende bugün stresli bir gün yaşadım minik kasık batmalarım oluyor ama geçen aya oranlayınca bunlar hiçbir şey. Normalde akıntı falan da kalmamıştı. Bugün akşam görünce şok oldum. Reglim 30-31 günde bir ayın 30'unda yoğun akıntının ardından 2 gün sonra kasık batması yaşadım. Bu süreçte yumurtladığımı tahmin ediyorum. Siklusun da ortalarına geliyor. Ancak son reglimin 35 gün gibi bir sürede gelmesi ve normalden kısa ve az olması beni şüpheye itiyor. Geçen regl gibi olursa da ayın altısı gibi yumurtlamam gerekiyor. Ateş ölçeyim dedim. Ayın 30'unu kaçırdım. O nedenle emin de olamıyorum.

Kist falan biseyde dememis hic
Kist görmediyse ve yumurtlamadan sonra gitmediyse geriye iki ihtimal kalıyor. Biri gebelik diğeri de hormonal dengesizlik adetine iki gün kala yumurtalık testi bir daha koyu çıkarsa gebelik testi denesin. Günü geçer ve hala olmazsa gebelik testi negatif çıkmış bile olsa tekrarlasın. Gününde gelir ama kanama farklı olursa yine testi tekrarlasın bence. Gebelikte ve adete yakın günlerde ultrasonda rahim kalınlaşması görülüyor canım. Öyle bir şey demiş mi? Kanda gebeliğe bakmamış mı? İlişkiden yedi gün sonraya kadar çıkabiliyor kanda. Ultrasonda varsa da gözükmez daha ama kalınlaşma fark edilir.

Kizlar bu sabah agrilarla uyandim yani kolum bacagim boynum sirtim nefes alamadim ardindan mide bulantisi ve karin agrisi ne yapacagimi sasirdim bulanti gecti ama agrilar gecmiyor esime soyledim predictor alacak onu bi yapayim varsa silikte olsa cikar diye dusunuyorum sonra da bi kas gevsetici filan iceyim mahvoldum insallah yine usutme filan degildir

Geçmiş olsun canım inşallah üşütme değil bebiştir.

Sonucu merak ettim yapınca yaz canım İnşallah bebistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…