İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

hoş bulduk ağzından bal damlıyo inşallah bebişim vardır reglime 7 gün var ilk korunmasız ilişkiden sonra kasıklarım 2 gün boyunca sancılı bi şekilde agrıdı bu bi belirti olabilir mi
Olabilir canim

Dün akşamdan sonra Bend e aynı fikirdeyim olmasın çocuk felan sorumsuz bir baba varken olmasın allah belkide oyuzden vermiyor cnm bende aynı durumdayım sürekli ailesine para gönderiyor
Erkekler ailelerinden kopamiyorlar bizde de esim ailesinin herseyine kosar bi de abisi var dunyadan bi haber artik saldim bende, sende takma
Kizlar ablamin adetine yedi gun var. Ovulasyon testi bole cikti. Ovu. Testiyle gebelikte ogreniliyor mus ya sizce bisey varmidir
Olabilir canim bende oglumda ovu testi yapmistim ama bu kadar net degildi silikti sonra gebelik testi yapmistim ve onda da silik cizgi cikmisti

Evlenmeden önce adet ağrısı çekmeyip evlendikten sonra çeken var mı bu normal mi
Degisiyor canim bekarken agrili geciyordu evlendim hafifledi sonra dogum yaptim donem donem agrili oldu donem donem agrisiz oldu mevsimsel olarak psikolojik olarak degiskenlik gosteriyor

Kizlar biraz ayakta kaldim kasigim da belimde agrilar oldu ara ara sol kasigim da hafif bi batma hissediyorum insallah psikolojik degildir insallah uydurmuyorumdur

Benim bi kac gundur gogus hassasiyetim vardi bugun de bel ve kasik agrisi eklendi insallah adet agrisi degildir
canim insallah ikimizde hamile oluruz bu ay dua etcem ikimizede ben bi de ovulasyon testiyle takip yapiyorum hamilelik olursa erken ogreniyim diye

İlişkiden sonraki sabah karnımın sol tarafının batması normal mi hareket edemeyecek kadar batması

İlişkiden sonraki sabah karnımın sol tarafının batması normal mi hareket edemeyecek kadar batması

Kızlar bugün hafif kasık batmam oldu ve akşama beyaz akıntım vardı. Yumurtlama sonrası olduğunu düşünüyorum beyaz akıntı normal mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…