İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

kizlarya bata son 4 gun kaldi bugun sag kasigimda sertlesme ve agri girdi bide sag yanlarima vuruyor agrisi insallh gebeliktendir

sende durumlar nasil
Bende durumlar ne bilmiyorum yumurtladim mi yumurtluyo muyum hic bir fikrim yok asiri sekilde gogus agrim var geri kalan belirtiler ele avuca gelir nitelikte degil bakalim sonumuz hayrola takvime gore yarin tam dogurgan gunumdeyim esimle buzlari cozduk bugunu de degerlendirdik insallah tutar

insallh canisi ya hadi hayrlisi bu ay cok hamis olsun insallh isteyen herkese insallah bnde bulanti oluyor hep ve sol kalcam agriyor oturdugum zamn gobegim bir tuhaf geldi bana farkli yani sag kirpigim normalde hic birlesmeyen simdi kirik ve uclari birlesik kenardanda belkide psikolojiktir oyle grmk istedgm icindir ama bilmiyorum adet agrisndan tik yok normalde adet agrim bir hfta once bir bucuk hfta once haber verr ne gelen oldu ne giden insallh hepimiz hamile kaliriz insallah RABBIM

Kızlar ya bende sinüzit ve migren var bu ara çok yoğunlaştı ilaç ta kullanmak istemiyorum fabrikada çalıştığım için dinlenme fırsatı da bulamıyorum sizce ne yapmam lazım bu ağrılar için doğal bi yöntem var mı bileniniz varsa lütfen yardımcı olun

Allah razı olsun canım ya inşallah cumartesi olmassam test yapçam bide grip oldum dediğin gibi ilaç da içemiyorum. İnş bebiş olmuşturda şu çektiğime değer

merhaba kızlar gunlerdir yazılanları okuyorum en sonunda üye oldum bende.Allah gönlünüze göre versin bende 1 yıllık evliyim korunuyorduk ilk defa bu ay korunmasız oldu bebek düşündüğümüz için adetime 7 gün var hiçbir belirti hissedemiyorum

Insallaaaahhhhhh

Canim migren agrisina filan kahve iyi gelebilir kafeinden dolayi ben ozellikle bas agrisi yasadigim gunlerde turk kahvesi iciyorum iyi geliyor
Hosgeldin canim ben ogluma denedigim ilk ay hamile kalmistim insallah seni de cok bekletmez bebegin hemencik olur

hoş bulduk ağzından bal damlıyo inşallah bebişim vardır reglime 7 gün var ilk korunmasız ilişkiden sonra kasıklarım 2 gün boyunca sancılı bi şekilde agrıdı bu bi belirti olabilir mi

olan belirtileri de psikolojik olarak algılıyorum
Canım hoş geldin. Bir doktor bana her hamileliğin kendine has özellikleri olduğunu söylemişti. Yani ben oğlumda yumurtlama tarihimden ameliyathaneye kadar mide bulantısı çektim. Aynı dönemde hamile olan bir arkadaşım hiçbir sorun yaşamadı şimdi ikinciye hamile ve bulantıdan mafolmuş. Bir sürü de yazamayacağım belirti yaşıyor ilk hamileliğimle alakası yok bunun yaşamadığım stres kalmadı diyor. Hatta doktora da demiş ilk hamileliğimle bu çok farklı acaba cinsiyeti mi farklı diye. Cinsiyetle alakası yok demiş. Doğuma kadar hamile olduğunu anlamayan da çıkıyor. Bir sürü sorun yaşayan da. Bazılarında evet sorun psikolojik de olabiliyor özellikle çok isteyenlerde veya farklı faktörler olabiliyor. Kist üşütme vb. Bazısına da malum oluyor ve hamileyim diyor. Her ne kadar tıbben imkanı yok vs densede. Bazısına malum da olmuyor. Çevremdeki birkaç kişi verilen ilaçları kürleri hamileyim diye uygulamadı. Daha teste vs çıkmamasına rağmen. Birkaç kişi de hamile olduğunun farkına bile uzun bir süre varmadı. Umarım senin sorunsuz bir hamileliğin ve sağlıklı bir bebişin olur.

teşekkür ederim ilgin için hoş buldum inşallah bebeğim vardır ne biliym çok heyecanlıyım ilk denememiz bide anne olacagım günü iple çekiyorum hayırlısıyla rabbim isteyen herkese nasip etsin

Kizlar ablamin adetine yedi gun var. Ovulasyon testi bole cikti. Ovu. Testiyle gebelikte ogreniliyor mus ya sizce bisey varmidir

Eklentiler

• IMG_20171004_130507.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 262
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…