İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Benim hatun 7 aylık ve en az 3-5 sene beklemek gerekiyormuş. Artık rüyalarıma giriyor 9. Aydayim ameliyat masasina gidiyorum geri donus yok diyorum. bazen diyorum ki ne gerek var bütün varım yoğum sevgim herşeyim onun olsun tek olsun. Öyle işte hakkımızda hayırlısı

İnsan yeri geliyor sadece kendi canından bir liman arıyor :) tabi sizin bebişiniz daha küçükmüş düşünmemeniz normal ameliyat korkusunu yendiğiniz zaman eminim tekrardan o bebek kokusunu özleyeceksiniz :) eşim çok kararsızdı mesela bayram da kuzenimin yeni doğan bebeğini görünce bi anda ısrarla çocuk istiyorum demeye başladı :)

Geceden beri bulantı ishal den ölüyorum sanırım hamile değilim sadece üşütmüşüm göğüs hassasiyetim de bi anda bitti

benim de karın kasık ağrısı göğüs hassasiyeti ve akıntı katlanarak artıyor. 2 haftadır ne çektim 2 gün kaldı bata. dün test yaptım yine negatifti ilk defa bu kadar ağrılı yumurtlama dönemi-adet dönemi arası yaşıyorum.

Ümidini kaybetme belirti varsa hala var olma ihtimali yüksek az da kalmış bekle bakalım batını ben kendimden ümidi kestim bata 9-10 gün var en keskin belirtim göğüs hassasiyetimdi o da bitti

Slm kızlar ben yeniyim bana yardımcı olun lütfen. 17ağustos regl oldum en son. Reglden hemen sonra ilişkiye girdik kocamla 3-4gündür kasığımın sol tarafında ağrılar oluyor belim çok ağrıyor dün bacaklarıma vurdu ağrısı yürürken zorlanıyordum. Kasığım şiş, iştahsızlık var. Bu sabah da şiddetli baş ağrısıyla uyandım ve gün ortası baş dönmelerim oldu. Gözlerim kararıyor ara ara. Ama reglime daha 1hafta var. Ablamın ıstarıyla idrar testi yaptım amaa negatif çıktı. Yardım edin lütfen bunlar hamilelik belirtisi mi yoksa başka şey mi?

Bende pskolijik diyordum ama o kadar agriz pskolojik olamaz yaaa iste simdi ben hamileyim ama adetten 10 gun onceden anlamistim

Adetten 10gün önce nasıl anladın? Benim de adetten 10gün önce kasık ve bel ağrılarım oldu şiddetli. Şişkinlik halsizlik yorgunluk. Şimdi adetime 1hafta kadar var ama bu sabah şiddetli baş ağrısı ve baş dönmesi de eklendi. Hamiş olabilirmiyim yoksa daha erken mi belirtiler için?

Bir iki gün sonra testi tekrarla canım belirtilerin hamilelik belirtileri inşallah bebeğin seninledir

Çok çok erken ama yaptım bi tane silik çıktı bu kadar erken çıkması inandırıcı gelmiyor nedense

bi kaç gün sonra net olarak çizgiyi görürsünüz inşallah, benim pozitif çıkarsa muhtemel tarih 26.05 görünüyor, sizden de kendimden de iyi haber bekliyorum inşallah.

Kizlar bende dun sabah yaptim negatifti. Yarin sabah tekrar yapicam. En son 13 agustosta regli olmustum. Bat 12-13 eylul. Ilk cocugumda bat gununde idrar testi ile ogrenmistim. 3 gun sonra kan testi yapmistim. 1 hafta gec dollenmeydi. Bakalim kismet nasip. Hala kararsizim acikcasi olursa mucize olur. Tek korunmasiz iliskiyle. Mi-nick canim testinde cizgi goruyorum. Ama dedigin gibi bukadar erken sonuc vermesi ilginc. Hangi markaydi insallah hamilesindir.

Çok çok erken ama yaptım bi tane silik çıktı bu kadar erken çıkması inandırıcı gelmiyor nedense
Bence sen hamilesn cnm ben hic hamile kalmadgmdan hic ckmadı silik bencr vsr kan yap cnm belki de oncedn kaldn benm arkdsm nasl oldysa adet zamani kalms anlcn

Freely marka canım bu tedti akşam yapmıştım bide ilk idrarla deniycem sabah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…