İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

aradığım konu :)
ben de kendime "psikolojiiiik" deyip duruyorum ama googleda aramaktan geri kalmıyordum.

3 aydır bebek için uğraşıyorum, geçen hafta çatlatma iğnesi oldum, kasıklarımda ara ara gelen bi ağrı var. bir de bu gün gözümü açamıyorum, ölüyorum uykudan, sanki günlerdir uyumamışım. Eşim psikolojik diyor, ben de öyle diyorum ama işte "ya gerçekse" düşüncesi de hep aklımda :)

Insallah hamilesindir rabbim hemen nasip etsinnn insallahh:)

Kizlar hemen hamile olalim istiyoruz tek gayemiz bu oluyo ama bunun bide sonrasi varmis yaaa benim istahim acildi bir haftador yemekten bir saat sonra acikiyorum arada midem bulaniyo belim agriyo cok tuhaf bi duygu ya

Amin insallah sizde insallah en kisa zamanda hamile kalirsiniz benim adeten 3 gun once hcg 35 cikti sonrada hic gitmedim biraz endiseliyim sabah saglik ocagina gidicem bakalim deger katlandimi ama bel agrim ve acikmam bana minigimin iyi oldugunu dusunduruyor:)

Oy Allahım korktum yorumları okuyunca bende de biraz böyle belirtiler var iştah uçtu gidiyor göğüsler şiş ağrıyor ama ben hazır değilim ki hiç adet günümü sabırsızlıkla bekliyorum Rabbim hayırlısını versin

Hepimiz için hayırlısı :) bende sabahtan beri baş ağrısıyla yatıyorum oğlumla da hiç ilgilenemedim korkudan ilaçta almıyorum sonucu görene kadar bakalım daha neler yaşayacağız oğlumda yaşadığım belirtileri hiç hatırlamıyorum sanki ilk gibi :)

Geçen ay tüm ev işlerimi halledip o şekilde çalışmaya başladık o yüzden ev şşi konusunda çok rahatım iki ay önce de işten ayrıldım şimdi sadece kendime odaklandım umarım psikolojik değildşr ve dediğiniz gibş psikolojik olarak bu kadar şiddetli ağrı çekilir mi ona da anlam veremiyorum bekleyip göreceğiz :)

Değerin katlanmıştır inşallah :)

Kizlar hemen hamile olalim istiyoruz tek gayemiz bu oluyo ama bunun bide sonrasi varmis yaaa benim istahim acildi bir haftador yemekten bir saat sonra acikiyorum arada midem bulaniyo belim agriyo cok tuhaf bi duygu ya
Bende de acayip bi iştahsızlık var hiç bişey yiyesim yok su bile içemiyorum nedense, oğlumda 9ay boyunca her türlü besinden tiksindim ve aşırı zayıf bi hamileydim ikinciye hamile olursam tek şstediğim tiksinmeden herşeyden doya doya yemek

Evet normal doğum yaptım 39+2 de
Ya Allah analı babalı büyütsün belki bekleseydim bende normal dogururdum ama ağrılara katlanamadim ve her hastahaneye umutla gidişimde elim boş dönünce sezaryen istedim 40+6 da. İkinci çocuk fobisi oluştu biraz ondan merak ettim sezeryanda nasıl oluyor diye.

Önemli olan sağlıkla bebeğinize kavuşmanız gerisini hiç düşünmeyin normali de zor sezaryeni de. Doğum sonrası illa ki bir korku oluşuyor ve bende hala yenebilmiş değilim kendimi düşünecek olsam asla ikinciyi yapmak istemem ama oğlumun ilerde yalnız kalmaması için bi kardeşi olsun istiyorum keşke diyorum bu kadar ara vermeseydim şuan çok zor geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…