İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yok canım ya bana olmaz heralde bakalım herşey kısmet

tatlim benim de 2.35 den 22ye yukselmisti..2li degerlerde tekrar test istiyor dr

kizlar bata son 2 gun kaldi bulantim var afedersiniz kendimi zor attim lavaboya
acaba hamilelik belirtisi olabilirmi

Kızlar Ben maalesef regl olduydum o belirtilerden sonra. Normal adet gibiydi. Dünden beri kahverengi akıntım var ve o belirtiler de hiç geçmedi. Halen kasığımın sol tarafı ağrıyor şişkin durumda. Ara ara kabızlık ara ara da ishal oluyorun. Gögüsler çok hassas bazen sızlıyor. Demin yine test yaptım negatif çıktı. Anlamıyorum ne oluyor? Psikolojik de değil benimkisi çünki adet oldum diyip attım kafamdan. Ama bu belirtiler beni deli edecek. Böyle bir durumla karşılaşan varmı?

Bende benzer durumdayım canım. Bu haftaya kontrol ayarladım doktordan. Aksilik çıkmazsa gideceğim inşallah. Toplasan 1,5 gün kadar normal regl oldum o da tam normal değil pıhtı 1 gün oldu gibi ve genelde olandan çok azdı. Öncesinde ve şimdi 4. gün sadece kahve peçeteye bulaşan lekelenmeler var. Kasık ağrım devam ediyor. Mide bulantım da var ve bu ay hamile çıkmakta çok istekli de değilim. Hatta hamile olmak istemiyordum bu ay yani psikolojik olduğunu da sanmıyorum. Kistten şüpheliyim. Çok çok çok çok düşük ihtimal geç yumurtlama ve döllenme veya başka bir şey olabilir. Stresli bir süreçteyim oda sebep olabilir belki.

Aynen. Ben de stressli dönemdeyim canım. Ve dediğin gibi pıhtı geldi bende de kan. Şimdi de peçeteye gelen kahverengi akıntım var. İnşaALLAH ben de doktora gidicem. Sen test yaptın mı? Sende de mi negatif? Ayrıva benim de mide bulantım var. Belirtilerimiz tıpatıp aynı. Fakat ben kist olduğunu düşünmüyorum çünki daha yeni gittim kontrole geçen aymıydı neydi

canim test yaptinmi hic

Ben de en son temmuzda gittim canım. Sabah yaptığım test aşağıda sonra yine yaptım o negatif bunu da pek bir şeye benzetemedim ben.

Eklentiler

• 20170919_105702.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 1.553
Bu da sabahki testin negatif hali bakalım gidebilirsem doktora en azından kafam netleşir. Öğlen yaptığımda bembeyaz çizgi çıktı.

Eklentiler

• 2017-09-19 13.48.00.jpg
    181,9 KB · Görüntüleme: 1.480
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…