İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yok canım ya bu ay çok umutluydum adete 3 gün var hala ama bugün kırmızılar geldi biraz şimdi yerini pembe lekelenmeye bıraktı adet öncesi böyle olurum zaten lekelenme ile baslar yani oldum maalesef :KK43:
Üzmeyin kendinizi eminim zamanı vardır nasipden öteye geçilmiyor biliyorsunuz .inşaallah gelecek aya :)

Sende ne belirtiler vardı canim
İlk önce adetim düzenli gelirdi bu sefer aksadı göğüslerim de acayip değisiklikler var bu zamana kadar hic görmediğim bide ovülasyon günümden bir gün sonra sol kaşığıma bir ağri girdi iki saat fln ağridi geçti şimdi de ara ara batmalar oluyor ve gazım fazlaydi bu ay hiç olmadiği kadar bilmiyorm belki benimkide piskolojik

İlk önce adetim düzenli gelirdi bu sefer aksadı göğüslerim de acayip değisiklikler var bu zamana kadar hic görmediğim bide ovülasyon günümden bir gün sonra sol kaşığıma bir ağri girdi iki saat fln ağridi geçti şimdi de ara ara batmalar oluyor ve gazım fazlaydi bu ay hiç olmadiği kadar bilmiyorm belki benimkide piskolojik
Yok ya belirtilerin tam da hamilelik yönünde inşallah hamilesin canım sabah testi yapınca yaz buraya tamam mi unutma canım inşallah çift çizgiyi görürsün :dua:

X