İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Düşünceli insannn ya. Sen eminim öyle düşünmemişsindir ama ben kötü hissettim. İnşallah söylediklerm gelecek ay gerçek olur.

sag olun. canlarim ebe ve doktor 10. gun gecikmede belli olmaz dedi bende ilkez .hamile kalmiyorm dedim
Yok artık bebiş olacak 2 aylık daha ne kadar bekleyecekmişsin?

Kız seyma nasıl kilo aldın banada anlat bende zayıfım alamıyorum yaa üff
Kız ben sana yaptığım yolu söylemeyeyim çok sağlıksız çünkü. Sonradan vücudumu toparlamak içün ekstra çaba sarfettim. Senin boy kilo nedir?

saglik ocaginda verdim canm benm anca gece yada aksam ustu cikar ordaki kiz .numara gibi bise verdi burdan bakarsin diye yarin 11. kadar anca cikar e dedim zaten yarin gelecm ben verdi numarayi sonra
Yarını mı bekleyeceğiz, belki bu akşam çıkar öyle öğrenenler vardı.

Asıl senin profil fotolarına oyyyy oyyyAynıı seennn

Merhaba kızlar nasılsınız
Bugün kız arkadaşlarla güzel bi kahvaltı yaptık dışarda. Keyfim yerinde sen nasılsın nurum
Oyy kıyamam çizkekim. Artık tecrübelendin aynen. Kimseye karıştırtma ağızlarının payını ver. Bir şey bilmiyoruz diye herkesin sözüne bakıyoruz demi.

Afiyet olsun canım benim ne ıyi yapmissin keyfin yerinde ohhh bende napim evdeyim öyle temizlik yapmam lazım ama belim ağrıyor nasıl edeceksem

aynen oyle seymos zaten. benm. ebe meslegi birakiyorum artk dedi:) benm icin

Afiyet olsun canım benim ne ıyi yapmissin keyfin yerinde ohhh bende napim evdeyim öyle temizlik yapmam lazım ama belim ağrıyor nasıl edeceksem
Çok kendini yormadan sil süpür, bel ağrısı çünkü ekstra artıyor evi süpürünce falan. Aslında ben de bugün mutfak dolaplarına gireyim diyorum.

aynen oyle seymos zaten. benm. ebe meslegi birakiyorum artk dedi:) benm icin
Benve de bıraksınlar

Çok kendini yormadan sil süpür, bel ağrısı çünkü ekstra artıyor evi süpürünce falan. Aslında ben de bugün mutfak dolaplarına gireyim diyorum.

Benve de bıraksınlar
Aynen canım süpürge de güçlü çekiyor belimi ağrıtıyor yavaş yavaş yaparım sana da kolay gelsin balım bu kadınların işi hic bitmiyor :))

Satestemur canım düşüğün içinde çok üzüldüm bir daha yaşatmasın Rabbim kısa zamanda evladına kavuştursun inşallah
Canım çok teşekkür ederim. Umarım hepimizi rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlara kavuşturur. Soğan kürü için ise bir zararı yok deniyor hamileliğe. Benim iki kimyasal düşüğüm bir normal düşüğüm var. Görünürde bir neden yok düşük için. Ama soğan kürü ile alakalı olmadığını biliyorum. Çünkü diğer iki düşüğümde soğan kürü yapmadım.

ben. geldim girdim bile mutfak dolablarina temizlik bitti cok sukur
Kız sen iyi misin, sakın bir daha yapma, o çok yorucu bir iş. Dikkat et esmam görüyorsun bir evlat sahibi kolay olunmuyor. Dimi ama kıymetini bil otur oturduğun yerde

Aynen canım süpürge de güçlü çekiyor belimi ağrıtıyor yavaş yavaş yaparım sana da kolay gelsin balım bu kadınların işi hic bitmiyor :))
Aynen bitmiyor anacum yap yap. Yemek tatlı yapmaktan üşenmiyorum da temizlik zor geliyor. Elimin altında temizliğimi yapan biri olsun istiyorum zengin olunca

ahh nerde

Selam kızlar bugun doktora gittim benden rahim filmi istedi eşimdende sperm testi birde hormonlarima bakti dontorumu değiştirdim bu arada pco ya benzemiyor dedi ama ne oldugunuda söylemedi yumurtalik rezervine bakalim hepsini yaptir gel dedi kafam yine bir milyon sağda 7 solda 3 tane bişey saydi sanirim kist gibi bişey aranizda rahim filmi çektiren varmi çok korkuyorum yaa lütfen yaptıranlar bilgi verin

ne zaman zengin oluyorsun keşke olsa öyle birşey :)))

anam ben yapmazsam kim yapacak. 3 tane cocuk var evdev dunya kadar is var kanansm gorumcem gene kizina gittiler birdr msj atiyorlar gelince cocuklari aliriz ya bnm butun isim bittikten sonra gelseniz ne fayda

Yok seninkini düşünmedim zaten 7 haftalık soğanla bir bağlantısı olamaz olsa olsa kimyasala dönderir tutunmadan yani Amin inşallah canım benim bende yapayım bari aspir yağı pco seti aldım bu ay ona başladım biter bitmez bir daha ki ay senin dediğin şekilde ona da başlayacağım saraçoğlu kürleri karıştırmayın diyor o yüzden yağ ile birlikle soğanı yapmayayım

Sabah kalktıktan sonra tuvalete gittigimde biraz kan geldi sonra da kahverengi şekilde devam etti tuvalete gidince geliyor sadece. simdi de cok cok cok az varla yok arası peceteye geliyor tuvalete gittikten sonra. Sanirim bu yerlesme kanaması öncekileri bilmiyorum ama bu öyle duruyor.

test yaptin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…