İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

İnş gerek kalmadan bebeğine kavuşursun canım benim :)

kuzu bir kac gun bekle eger yerlesme ise bir kac gun sonra anca cikar
Oyle tahmin ediyorum sanirim bu ay geç yumurtlama oldu. Ben erken bekliyordum ama baksana gec oldu galiba adette olmadığıma göre. Evet bekleyeceğim zaten yerlesmeyse simdi cikmaz hemen

Sende bitanem adet sancısından ölmüş durmdaym
rabbim sana sifa versin canm benm. sicak havlu karina koy agriyi hafifletir ;( canm bak biliyorm zor oldugunu ama iste bir hayir var ben kandilde dua ettim allahim eger bu cocuk bana hayir ggetirecekse .ne zamn gelirse gelsin kabulunum. diger aya olur su ay bu ay olir diyemem biliyorm yoruldun belki ama can bedenden cilmadikca umut kesilmez allahtan rabbim senin ici. ne. ise hayirlisi onu versin inss

Canım kanamam tam bitmedi de artık az az geliyo ve rengi de bayağı açıldı artık bitmek üzere sanırım değerime de yarın bakılacak canım bakalım ne çıkar bilmiyorum da göğüslerimin hassasiyeti bayağı azaldı ondan ben anlıyorum ki bayağı düşmüş canım sen nasıl oldun Peki canım bu arada cok sağol düşünüp sorduğun için
Youlost16 canım nasıl oldun soramadım bayadır. Kanaman bitti mi ? Değerin ne durumda baktırdın mı ?

Canım ben çektirdim. Sen hangi şehirdeydin?? Doktorum bana bi yer önerdi oraya gittim. 560 TL ydi sanırım. Önerdiği yerde ağrı çok olmuyormuş. Başka yerlerde yaptıranlar ağrıya dayanamıyırmuş. Hatta anestezi altında yapanlar da varmış. Korkutmayayım seni ama.
Onlar seni yönlendiriyor zaten. Bana yapan kişi şimdi şunu yapacağız şöyle ağrı hissedebilirsin, şimdi de böyle yapacağız gibi bilgiler veriyordu. Ağrım oldu ama olmadı diyemem. Adet ağrısı gibi bi ağrı. Sonra hafif kanama olur diye ped de veriyorlar. Normal çıkıp gidiyorsun eve. Basit bi işlem aslında. Çok kısa sürüyor.

Oy benm yüreği güzell esmam oyy Ayapma sıcak su koydum kuzm terler içinde kaldm. Amennaki öyle be canmn içi ama işte Artk dayanlmayacak raddeye geliyor bilyormsn dün eşimle 15 yıl sonra anne baba olcgnı öğrenen bir çift gördük eşimn yanagndan yaş süzüldü bn onu böle görmemiştmm. Sonra bana dedi inşaAllah birgün bizde böyle sevinirz bilmyorm esmam gebe kalabilmeklede bitmiyor bilyorm Allah sağlıklı imanlı kuranlı bir Evlat nasip herkese Bu ateşle yana herkese bu ay ben çok kanszm pekmez yiiycem hergün ve bi kaç bişy uygulaycm d vitaminm cok aşağılardydı birde vitamin eksikliği var demir eksikliği felann bunları tamamlyaym belki sebebp budr diyorm birde bende vajinal mantar vardı o biraz hafifledi ama bahaneye bakıyor afedersin ilişkide her ilişkide çok fenayım çok agryor acımadan olmadgı birgün yok onu da halledcm çnkü bendeki çok fena enfeksiyondu belki o spermlrri öldüryordur

Ayy kuzucummm utanıyorum bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…