İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ben de doktora gittim demiştimya doktor kesinlikle pco olmadığımı söyledi bu arada tedaviye başlamamızı önerdi polaktinim 30dan 50ye yükselmiş iki ayda inofolicdenmi oldu acaba cok yüksek dedi
İnofolic bu tarz bir yan etki yapar mı normalde düzene koyması gerekirken hiç bilmiyorum bende kullanmaya başladıktan sonra gitmedim test yapmaya

Canım ben pco yu soğan kürü ile attım. Tavsiye ederim.

Canım ben adetten 1 hafta sonra başladım ama 2 3 gün sonra başlasanda olur. 15 gün yaptım. Sabah akşam taze olarak tükettim. Sonra regl oldum. Ve sonra ki ay adete 10 gün kala başladım yapmaya ve kürün son günü hamile olduğumu öğrendim. Ancak 7 haftalıkken düşük oldu. Kür 2 ay yapılıyor. İlk ay adetten en geç 1 hafta sonra başlanıp 15 gün yapılıyor. Diğer ayda adete 10 gün kala başlanıp 10 gün yapılıyor. Ben bu kürü yaptıktan sonra defalarca doktora gittim ve pko varmı diye sordum doktor her seferinde yok dedi.

Bende regliye yakın yapmaktan korkuyorum açıkcası hamilelik olur da zararı olur diye ama saraçoğlu bir zararı yok diyor. Üstüstte yumurtlamaya kadar yapsam farkeder mi ki çok acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…