İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

kuzu bence sen hamilesin
Hic sanmiyorum kizvala inan cok yorgun hissediyorum ijnanir misin bugun yatak odasını temizlicektim yatiorum elim kolum kalkmıyor cok mutsuz hissediyorum annem gezmeyr gidelim dedi onu da istrmedim Allah tan hayırlısı vermiyorsa bunda da vardr bi hayr bu ay namaza basladim her duamda elim karnımda dua da ediyorum ama artk niyeyse hic umudum yok geçen aylar o kadat çalışmaya tutmadi su an anlamsz bi şekilde ağlıyom

Kardeşimin düğünü de geçsin öyle denerim dedim kendimi hazır hissetmiyorum Haziran ayına kadar sonra bir düşündüm denemediğim şey kalmadı Bilseydim tutmayacak 1 sene öncesinden başlardım
Ayy aynen canım bizim de öyle araya düğün falan girdi. Sen ne zamandır istiyorsun peki kaderdaşım?

Selam kızlar ben aranızda yeniyim SAT 22 kasım yumurtlama günüm 3 aralık klomen kullandım bu ay beklemedeyim
Canım hoşgeldin. Test yapsan da çıkar bence. Hayırlısı olsun

yakındır yakın kuzucum sen merak etme,eli kulağında senin iş inşAllah Kutsalsekerpare
Sana 2 ay daha veriyorum ÖZgürümmmTutmazsa kahveyi falan çok ararsın

bizim burda. yeni hastahane acildi. sehit ilhan varank. dev dogumumu kontrmude yaptim cok memnundum seyma duymustr belki
Ayy hiç duymadım, işim de düşmedi ondan heralde ama bi bakayım nasıl bi yer araştırmak lazım.

Allah bana ve isteyen herkese de nasip etsin. Demek ki belirti azsa da hamile olma ihtimalin oluyormuş ki zaten bunu biliyoruz da o süreçte bildiğimiz herşeyi unutuyoruz.

Canım sen ciddi misin, niye söylemedin bize? Hani test nerde fotosu yok mu?

atesimbolmus 37.9
Vayy baya artmış Esmam
kızlar griptim kontrolden geldim çok şükür bebişim iyi
Geçmiş olsun canıö. Bebişin iyi olmasına çok sevindim. Sağlıklı olsun böyle hep inşallah

Seni çok iyi anlıyorum canım ama umudunu hiç kaybetme. Hep olumlu düşün. Vakti var işte napalım. Bekleyen o kadar çok kişi var ki...İnşallah beklendiğimize bir an önce kavuşuruz

Güzel hatun özlettin yahu...Dikkat et valla bak böyle olmaz ki, bi sürü şey kaçırırsın sonra

Evet balımm çok haklısın zaten bu konu benim evim diğer konular komşu gibi hissediyorum duygulandım
ben de yaziyorm istedigimi ama arrk tartismaya girmek iatemiyorm cunku herkes herseyi cok iyi biliyor. millet tuaf biri .unlu sevgilim var die hava atar biri yalandan kocam bana siddet uygladi biride beni kiskanir herkes .hep ilgi cekmek inan gercek konu kendini cok belli ediyor insan vicdanen yardim etmek istiyor

Balım vallahi ben de özledim nasılsın iyisin dmiii

Oyle tabi nasip ama artk ikinci cocugun nasibimde olduguna inanmiyorum nedense icten ice olmiycak sanki eminim

Evettt beybimm sen nasılsın bakmmm bebişşş nasıl

Temmuz gibi korunmayı bıraktık combiyi falan Eylül döngümle itibaren başladım öncesinde yumurtlamada sıkıntı vardı diye düşünüyorum Sen ne zamandır düşünüyorsun

senin süren için 2 ay fazla bile,çok ve disiplinli çalışmak şartıyla inşAllah tabiki :)
kendimle ilgili ise foto yok eşim çekti hayalet çizgiyi biz kendi çektiğimiz fotoda göremedik ki yüklesem siz hiç göremeyecektiniz kuzum,cuma randevu aldım,ak koyun kara koyun çıkacak ortaya,dua et canım,Allah sağlıkla hayırlısıyla nasip etsin sonuna kadar

kızlar griptim kontrolden geldim çok şükür bebişim iyi
Geçmiş olsun canım seninde bebişinin de iyi olmasına çok sevindim
Canım stres yapma lütfen bak ilişkiyi bile etkiliyor psikolojimizi bozuyor bende test yapmayı bıraktım birazda böyle deniyim diye çünkü kendini insan şartlıyor sonraki günler çalışsan da o gün daha da dikkat ediyorsun beynin strese giriyor misal benimde psikolojim çok etkilenmişti ama sonra toparladım yani biraz zamana bırak bir evladın var 2.neden olmasın elbet onunda vakti zamanı gelince gelecek yuvanıza

Evet balımm çok haklısın zaten bu konu benim evim diğer konular komşu gibi hissediyorum duygulandım
Senin ifade etme tarzını severim yaa. Yaratıcı kızsın vesselam

Ayy ağlama diyeceğim de olmayacak. Rahatlayacaksan ağla tabi. Ama kendini çok harap etme.

Balım vallahi ben de özledim nasılsın iyisin dmiii
gördüğün gibi güzsl haberlerle daha mutlu oluyoruz, daim olsun inşallah. Kız ban yemek nası bi duygu, senle şurda yalandan kavga edelim de ban yiyim bi tadına bakayım

Oyle tabi nasip ama artk ikinci cocugun nasibimde olduguna inanmiyorum nedense icten ice olmiycak sanki eminim
Canım bak ben bunu söylemekten hiç haz etmiyorum, çünkü biliyorum her evladın hazzı, heycanı isteği her seferinde ilkmiş gibi oluyordur buna eminim. Ama olmasaydı ilki de olmazdı be kuzum. İlk yavrunu gördükçe ümidin artmalı. Durumunun gayet iyi ve bir sorunun olmadığını düşündüğümden söyleyeyim, bak ben ve benim gibilere meçhul, bir şey var mı yok mu bilmiyoruz? Kimyasal gebelik geçirenlerin sevindiği bile oluyor. Demek ki hamile kalabiliyormuşum deyip. Senin korkacağın hiçbiri şey yok inan bana. Sadece kafanda hallet. Ben iyiyim ve 2. Yavrum çok kısa zaman sonra benimle olacak de.

Ayy kuzucumm benim yani bu durumda siz de benim burdaki ailem oluyorsunuz

sağol canım benim inşallah sende mutlu haberlerini alırız yakın zamanda

Kız senin su tatlı konuşmanı yerim yahu sen özlenmez msiinnn

çok teşekkür ederim canım çok sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…