İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Selam kızlar ben aranızda yeniyim SAT 22 kasım yumurtlama günüm 3 eylüldü klomen kullandım bu ay beklemedeyim
Eylul nerden cıktı yanlıs yazmısım 3 aralık
buyuk bir igtimalle test yapsan cikar bende takvim uygulamssinda 23 yaziyordu her gunu degerlendirdigimiz icin tuttu belki cikar
erken diye yapmadm cunku 3qralık yumurtlama . Beklemedeyim bakalm

bu topiği satır satır okuyup kendimde belirti aradım bazı arkadaşlar herkeste aynı olmuyo diye defalarca söyledi ama ben ısrarla hep yok midem bulanıyomu, koku hassasiyetim arttımı, tiksinme varmı.... kafayı yiyecektim nerdeyse tüp bebek transferinden sonrada defalarca okudum burayı.. ama şimdi anlıyorum herkeste aynı olmuyo diyen arkadaşları gerçekten öyleymiş 8. haftaya girdim ama hala aynıyım ne mide bulantısı ne başka birşey.. sadece göğüslerde şişme var arada da sızlama..
diyeceğim o ki belirti arayınca buluyosun, psikolojik olarak her şey mümkünmüş ...
Rabbim isteyen, dileyen herkese hayırlı zamanda nasip etsin inşallah bu duyguyu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…