İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Hayırlı olsun canım benim çok sevindim dua et bizlere inşallah birseyi merak ettim akıntının rengi miktarı neydi ?

Hayırlı olsun canım benim çok sevindim dua et bizlere inşallah birseyi merak ettim akıntının rengi miktarı neydi ?
Amin inşallah canım sağ ol.Rabbim dileyen herkese nasip etsin,dualarimdasiniz hepiniz.Akıntı adete yakın yumurtlama akıntısı gibiydi bi ara şeffaf uzayan,şimdi sulu beyaz-hafif sarimsi.Ama azaldı miktarı yoğun değil

Anladım canım benim çok teşekkür ederim nasip bakalım beklicez ❤

c

can sabah biseyim olmuyor bir aksam saati midem fena oluyor dunya kokuyor bana anlasilan. bu biraz cetin gececk
Mide bulantısı için bişey duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum.Denemek lazım.Göbek deligimiz varya,heh işte mide ordan hava alırmış.Orayı 2tane yarabandi ile çapraz yapistirark tamemen kapatınca bulantı olmuyormuş

Yok kuzum 12 de geliyo zaten gece yanımda geceleri hiç gitmiyo bu şekil çalışmasını seviyorum ben ya gece calısmasında bu iyi gayet güzel
Ayy Zehra ben çok tırsağım valla. 12 ye kadar bile tir tirim yataktan çıkamam
kuzu yasak koymadi ama ileryen yaslarda sjinti olur yoksa gebelige engel degil esimin ailesi canm benm
İyi şükür. Senin sağlığın herşeyden önemli canımcıö
Bende şükür iyiyim biraz benimde canım bişeylere sıkıldı ama senin neyin var hayırdır
Kuzucum canın neye sıkıldı.

Yaa esma aşk olsun sana tabiki söyle bize herşeyini. Mutluğunla seviniriz üzüntünle üzülürüz. Yaa hamilelik Allahın kadınlara verdiği en mucize süreçlerden bir tanesi. Bunu sakşaman gizlemen çol gereksiz. Her anını doya doya yaşa canım benim

hic duymadim valllah peki kokuya ne yapmali yattgim oda sogan kavurmasi kokuyorr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…