İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Aminnnnnnnnn aminnnnn Allahım kimseyi umudu yitreck kadar bekletmesnnn.
Benim 4 sene bekledikten sonra oldu.Kızım 10yaşında.Geçen sene boş gebelik geçirdim.Düşük oldu.İnşallah bu kez sağ salim alırım yavrumu kucağıma.Nolur dua edin kızlar ben hepinize isteyen herkese edicem

Benim 4 seneden sonra oldu.Kızım 10yaşında.Geçen sene boş gebelik geçirdim.Düşük oldu.İnşallah bu kez sağ salim alırım yavrumu kucağıma.Nolur dua edin kızlar ben hepinize isteyen herkese edicem
O güzel duyguyu tatmşsn maşazallah birkere daha tadarsn inşaAllah hiç korkma onun sahibi Allahımdr sen ne yapsan boş sadce dikkat edecksn kendine bnde 3 sendr beklyorm ve dış gebelikle düşük yaşdm ama birtsne cennet kokan yavrm yok kucgmda Allahım nasip edcektr inşallah ben o günü sabrszlıkla beklyorm

Yok abla öyle değil zaten ben şükrediyorum hep ama içimdeki o şey bi an gitti sanki neden bilmiyorum seytanın vesvesesi olsa gerek sanki herkesin cocugu olacakta bi ben kalacakmışım gibi
O ben olabilirim sen hamile kalabiliyorsun tekrar kalırsın hiç çift çizgi görmemiş olmakda var

Allahım daha fazla bekletmesin canım,kucağını tez vakitte hayırlısıyla doldursun

Ben ne kan ne idrar hep negatif hep negatif yarın iyi bi doktordan randevu aldım bakalım o neler diyecek napıcak :)
Valla kuzum seninkide iyi değil benimkide ben iki tane kaybettim onun acısını yaşadım Rabbim sana hiç yasatmasın insallah hiç kimseye yasatmasın

İnşallah sağ Salim kucağınıza alırsınız canım dualarım seninle güzel düşün güzel olsun öyle şeyler getirme aklına

Valla kuzum seninkide iyi değil benimkide ben iki tane kaybettim onun acısını yaşadım Rabbim sana hiç yasatmasın insallah hiç kimseye yasatmasın
Amin tabiki yaşatmasın inşallah bi dahakine sağlıkla kucagına alırsın bebeğini :)

Rekor bende 10 kutu 11.kutunun yarısına geldim tık Yok
Yaaa sende mi şase mi içiyorsun yoksa kapsül mü pko varmı sendede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…