İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kesinlikle. Bi de dediğim gibi her erkeğin sperm durumu aynı değil, hızı aynı değil, kadınların vajina yolu aynı değil, yapısı aynı değil. Bu tarz şeylerde kimine yarat kimine yaramaz. Zaten tüm spermler gitmiyor ki yumurtaya. Çoğu takılıp kalıyor rahim yatağında. Yumurtaya ulaşabilen sperm oluyor tabii ki ama ulaşanlardan ancak biri içeri girebilecek. Yani aslında o kadar kolay bi şey değil. Ve sperm be yunurta birleşince döllenme olmuyor her zaman. Ben bunu duyunca çok şaşırmıştım. Kromozomlar birbirine uyumlu olmuyor ve eşleşmiyorlar. Döllenme olmuyor dolayısıyla.
Aynen öyle. Mucizevi bir olay, hepimiz birer mucizeyiz kızlaar

Ay ben bugun banu çiftçinin youtubede bir videosuna denk geldim nasil bir mucize Allahim ne kadar şükretsek az
Şükürler olsun. Kızlar hamiş olanlar zoru başarmış mıcizevi bir şeye tanıklık ediyor, yoksa olmaması daha normal bir durum aslımda :KK70:
Bizde bi sorun yok yaneee :KK66:

bence kaan kocatepede iyi bir doktor:) aliyor eline vajinanin. heykelini anlatiyorda anlatiyor o anlatinca. yeni kesifler ediniyorm:)
Töbee töbee hiç izlemedim

Aynen öyle. Mucizevi bir olay, hepimiz birer mucizeyiz kızlaar

Şükürler olsun. Kızlar hamiş olanlar zoru başarmış mıcizevi bir şeye tanıklık ediyor, yoksa olmaması daha normal bir durum aslımda :KK70:
Bizde bi sorun yok yaneee :KK66:

Töbee töbee hiç izlemedim
kuzu izle saka bir yana. adam iyi anlatiyor :)

X