İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare nerdesin kac gundur seninle ilgilenemedim yogunluktan :KK43:??
İlgiye ihtiyacım olan günleri biraz geride bıraktım canım, yani umarım öyledir kendimi kandırmıyorsam. :KK66: kız 2 gündür cheesecake yiyoruz. Mmmm bir de enfes yapmışım biliyo musun :KK66: sen nasılsın naptın?

@ozgur1982 meryl streep meryl streep sabah test yapıyorsunuz dimi kızlar?
canim benim bacak agrim da başladi. ben bos yere testi kullanmak istemiyorum. hamile degilim buyuk ihtimal. adet gunumu bekleyecegim.olmazsam 2 gun sonra yapacagim ama adet belirtilerim bariz bir şekilde başladi malesef.

İlgiye ihtiyacım olan günleri biraz geride bıraktım canım, yani umarım öyledir kendimi kandırmıyorsam. :KK66: kız 2 gündür cheesecake yiyoruz. Mmmm bir de enfes yapmışım biliyo musun :KK66: sen nasılsın naptın?
Offf evet biliyorum ben de cok yogunum arada bir giriyorm buraya da hep bakamiyorum o yuzden dedim ilgilenemedim senle. Afiyet olsun tatlımm benim ismimden mi canın çekti :) bitti mi adet basladin mi çalışmalara :KK66: ben de iyiyim cok sukur bata 2 var hatta 1 kalmis gun sayiyorum :)

canim benim bacak agrim da başladi. ben bos yere testi kullanmak istemiyorum. hamile degilim buyuk ihtimal. adet gunumu bekleyecegim.olmazsam 2 gun sonra yapacagim ama adet belirtilerim bariz bir şekilde başladi malesef.

Valla bende de bütün adet belirtileri vardı ama hamileyim canım. Umutsuzluğa kapılma hemen.En hayırlı zaman da versin inşAllah Rabbim.

Yahu adet belirtisiyle hamilelik belirtileri benzer zaten. Kız ben sana hamilesin demiş öiydim dememiş miydim?

Ahh esmam yanından bile geçemeyiz senin ❤️

kizlar bende gidip kocama menemen hazirlayacam dunyalari yedi dotmadi:KK66: ahh ahh cileli esma kabklari temizleyecem daha yarina tatli yapacam
Kız bu saatte ne yemeği midesi rahatsız olur. Sabah yesin. Ya da kendisi yapsın sen ye :KK66:

kizlar biliç altimda cheeescake denilince merve geliyo yahuuuu nasil işlediyse beynime tövbe tövbeeee
Merve kim yahu tanımıyorum?

Offf evet biliyorum ben de cok yogunum arada bir giriyorm buraya da hep bakamiyorum o yuzden dedim ilgilenemedim senle. Afiyet olsun tatlımm benim ismimden mi canın çekti :) bitti mi adet basladin mi çalışmalara :KK66: ben de iyiyim cok sukur bata 2 var hatta 1 kalmis gun sayiyorum :)
Sağolasın canımcım düşünmen yeter, adet bitmedi benimki 10 güncük sürüyor da :KK66: sana yazdım ben bugün görmedin sanırım. Senin lekelenmen olmamış mıydı?

Kuzum sağolsun müdürüm tahtaları değiştirdi. Tebeşir kullanmıyoruz. Alerjim ondan kaynaklı değil. Birden başladı ağustosta. Ve neye alerjim var bilmiyorum. Detaylı test yapılması lazım o da çapada falan var. Çok uzak, uğraştırıyor.yapamam yani. Evet, ben de tedavim olup tekrar çalışmalara başlayacağım doktor kontrolünde.

Kız ben 87 liyim ben öleyim o zaman. Demeyin öyle. Nasip ne zamansa o zaman olacak inşallah.

Canım kiminin yumurtalıklarında kiminin hormonlarında sıkıntı varmış. Benimkinde yumurtalıklarda sorun var. Normalde tek yumurta oluşması gerekirken bizde birden fazla yumurta büyüyor ama içlerinden bi tanesi baskın gelip olgunlaşmadığı için kist halinde kalıyorlar. Kendiliğinden hamile kalan da var destekle kalan da. Mesela Genelde tüp bebeğe başvuranların sorunları farklı olduğu için olasılık çok yüksek değildir. Ancak biz pcolular un yumurtası geliştirilebildiği için tüp bebekle gebe kalma olasılığı diğerlerine göre daha yüksek.

Rahat olalım canım. Olmuyor yoksa ne yapsak da. Rahat olalım ki olsun Yoksa sürüp gidecek böyle tedavilere rağmen. Kısmetten öteye köy yok. Gerekeni yapıp dua edeceğiz. Nasipte varsa olacak inşallah. Ama doktorum ilk olarak rahat olacaksın demişti bana. Çünkü değilsen boşuna yapmış oluruz her şeyi dedi.

Canım kist yapma olayı şöyledir diye düşünüyorum. Klomen yumurta geliştiriyor. Çatlar ve Yumurta döllenirse bebek olur, çatlar da döllenmezse adet olur çatlamazsa büyümeye devam eder kiste dönüşür. Büyümeden de kalabilir. Ama ona kist diyoruz işte. Há farklı bir kiste neden oluyorsa bilemem. Benim 20 yumurtam vardı eylülde. Çoğu çatladı ama 4-5 tanesi kalmıştı. Adetken karından baktı doktor. Çatlamayanlar kiste dönüşmüş dedi. Her ay adetle atılır dedi kistler ama şansıma o adetle hepsi atıldı.
Rabbim derdine derman olsun inşallah en kısa sürede dileğine kavuşursun ❤️ peki canım hormondaki sorun kolay düzeliyomu

Yahu adet belirtisiyle hamilelik belirtileri benzer zaten. Kız ben sana hamilesin demiş öiydim dememiş miydim?

Ahh esmam yanından bile geçemeyiz senin ❤️

Kız bu saatte ne yemeği midesi rahatsız olur. Sabah yesin. Ya da kendisi yapsın sen ye :KK66:

Merve kim yahu tanımıyorum?

Sağolasın canımcım düşünmen yeter, adet bitmedi benimki 10 güncük sürüyor da :KK66: sana yazdım ben bugün görmedin sanırım. Senin lekelenmen olmamış mıydı?

Bayagi uzun suruyormus senin. Dün leke geldi ama bir damla pembis o kadar. Gordum cevap vermedim mi ? :KK43: bugun biraz bayginlik geçirdim kendimde degilim :KK43:

X