İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Hepsinin bir anda atılması iyi olmuş canım . Beni rahatlatan bir doktor yok daha . Nasibimizde ne varsa o elimizden geleni yapmaya çalışalım da inşaAllah bize de gelir bebeklerimiz
Aynen canım. Inşallah bulursun. Benim denk geldi bu doktor. Tesadüf. Bize de nasip olacak inşallah

Canım benim takvime göre 20 26 kasım arasıydı yumurtlama günleri.Bizde ayın 20sinden itibaren gün aşırı değerlendirdikBirde ayakları onbeş yirmi dk havaya diktim.Bir de ilişkiden sonra direk idrarırınızı yapmayın.
Ya herşey tamamda ayaklari dikme işini yapmiyorum ben ondanmi olmuyor acabaaaa

Hepinize iyi geceler iyi sohbetler kızlar :KK15: takip etmeye çalışıyorum ama pek yazamıyorum çünkü sürekli midem bulanıyor :KK70::kusmuk:tüm isteyenlere de Rabbim bu emojiyi hamilelikten dolayi kullanmak nasip etsin.:KK200:
anam ben hamile degilim ama suan kusasim geldi:) anam gene batirdin heryeri daha yeni temizlemistk buralari

Petek Balkanlı ismini duydum sanki canım

Banada yabancı gelmedii

Tekirdağ Çorluda da reypa var. Oradaymış aslında. Buraya da geliyor. Haftanın 2 günü Çorluda 4 günü İstanbul'da. Bi de cuma günleri instagramda canlı yayın yapıyor. Takip edin soru sorun ona da. Ben de arada ordan soruyorum ona :))) bilindik bi doktor bence. Prof olması da benim açımdan iyi. Çok doktor değiştirdim. Illa prof olsun dedim. İllaki daha iyidir, boşuna prof olmamıştır diyorum. Sağolsun ilk gittiğim zamandan beridir memnunum. Bazen fırçalıyor ama işini bozduğum için :KK70:

Tekirdağ Çorluda da reypa var. Oradaymış aslında. Buraya da geliyor. Haftanın 2 günü Çorluda 4 günü İstanbul'da. Bi de cuma günleri instagramda canlı yayın yapıyor. Takip edin soru sorun ona da. Ben de arada ordan soruyorum ona :))) bilindik bi doktor bence. Prof olması da benim açımdan iyi. Çok doktor değiştirdim. Illa prof olsun dedim. İllaki daha iyidir, boşuna prof olmamıştır diyorum. Sağolsun ilk gittiğim zamandan beridir memnunum. Bazen fırçalıyor ama işini bozduğum için :KK70:
Ben de ınstagramdan hatırlıyorum büyük ihtimalle.

Hepinize iyi geceler iyi sohbetler kızlar :KK15: takip etmeye çalışıyorum ama pek yazamıyorum çünkü sürekli midem bulanıyor :KK70::kusmuk:tüm isteyenlere de Rabbim bu emojiyi hamilelikten dolayi kullanmak nasip etsin.:KK200:
Kız şuraları temizleyecek bir yevmiyeci tut:KK70:

anam ben hamile degilim ama suan kusasim geldi:) anam gene batirdin heryeri daha yeni temizlemistk buralari
Hee yaa her gün aynı saatte :KK70:

Hiç bilmiyorum canım ya,bu ayda ayaklarını yatağın başına uzat dik .Birde böyle dene baklm,işe yarayablir.
Ya bu ayakları dikme ve bele yastık koymanın bilimsel bi açıklaması yok aslında. Yerçekiminin etkisini azaltıyoruz hepsi o :))) öyle yapınca daha iyi giderler diye bi şey yok bence. Herkesin sperm durumu,, rahim yolu falan farkldırı bence.

Aldim takibe inşalalh yakalaya bilirim buralarda bir yerlerdede

Ya bu ayakları dikme ve bele yastık koymanın bilimsel bi açıklaması yok aslında. Yerçekiminin etkisini azaltıyoruz hepsi o :))) öyle yapınca daha iyi giderler diye bi şey yok bence. Herkesin sperm durumu,, rahim yolu falan farkldırı bence.
Aynen kızlar. Hareketsiz ya da az hareketli spermler çıkıyor zaten. Hızlı olanlar için bi kaç dakka uzanmak yeterliymiş. Yani o ayak kaldırma banyo yapmama faln biraz abartı oluyor. Giden gitmiş oluyor yani.

X