İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bence de öyle düşünüyorum canımama yine de içim rahat etsin diye yapıyorum.Her seferinde de işe yaradı ilk aydan hamile kaldım.

Kızlar belim çok ağrıyor ya kas gevşetici yutsam mi diye düşünüyorum ama gebelik varsa diye geri korkuyorum

Aynen kızlar. Hareketsiz ya da az hareketli spermler çıkıyor zaten. Hızlı olanlar için bi kaç dakka uzanmak yeterliymiş. Yani o ayak kaldırma banyo yapmama faln biraz abartı oluyor. Giden gitmiş oluyor yani.
Kesinlikle. Bi de dediğim gibi her erkeğin sperm durumu aynı değil, hızı aynı değil, kadınların vajina yolu aynı değil, yapısı aynı değil. Bu tarz şeylerde kimine yarat kimine yaramaz. Zaten tüm spermler gitmiyor ki yumurtaya. Çoğu takılıp kalıyor rahim yatağında. Yumurtaya ulaşabilen sperm oluyor tabii ki ama ulaşanlardan ancak biri içeri girebilecek. Yani aslında o kadar kolay bi şey değil. Ve sperm be yunurta birleşince döllenme olmuyor her zaman. Ben bunu duyunca çok şaşırmıştım. Kromozomlar birbirine uyumlu olmuyor ve eşleşmiyorlar. Döllenme olmuyor dolayısıyla.

Ay ben bugun banu çiftçinin youtubede bir videosuna denk geldim nasil bir mucize Allahim ne kadar şükretsek az

valla cok yanlis bir meslek edinmissin bence birak tanjati. cotenjanti sen hipokrat yemini et valla supersin:)

WC ye gitme ihtiyacı hissediyorum
Canım psikolojik o. Ciddiyim bak.aynı şey değil ama psikolojik olarak sorun yaşadığım bi şeyi anlatayım. Bi ara ilişkiden hemen önce illa tuvalete gitmek istiyordum İlişki sırasında kaçıracakmışım hissi oluşurdu çünkü. Hatta tuvalete gitmiş olsam bile yarıda bırakıp bi daha giderdim. Baktım önünü alamıyorum gitmesem de sorun olmayacağını görmek için düşünmemeye çalıştım. Bir Gitmedim iki gitmedim derken idrara sıkışık olsan bile ilişkide sorun olmadığını gördüm.

Ay ben bugun banu çiftçinin youtubede bir videosuna denk geldim nasil bir mucize Allahim ne kadar şükretsek az
Banu Dan duydum bunu zaten. Çoğu insan bunu bilmiyor. Sperm yumurtanın içine giriyor ancak kromozomlar eşleşmediği için döllenme olmuyor. Yani her sperm yumurta karşılaşması döllenme ile sonuçlanmıyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…