İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

kilo problemi var mi

Bende kalamadim 2 ay kullandim ben ki hiç gecikmezdim kullandiğim 2 ayda geçiktim 5 gün bu ay kullanmadim bakalim
Bende kullan aya başladım ilk ay cok sancılı adet gördüm yine 40 günde bu ayda 37.gün bugun yine olmadım geciktiriyomu acaba benide
Yeni mi başladın ınofoliğe çok hamile kalan var ben çok güvenmiştim doktor verdiğinde . Çünkü yumurtlamayı tetikliyormuş insülin direncini ayarlıyormuş .
2 ay oldu işte canım bende insülin direnci varmı bilmiyorum ama verdi kullanıyorum suan

Hayırlı geceler canımmm hoş geldin nasılsın ? İnşaAllah güzel geçer başarılar diliyorum Rabbim yardımcın olsun. Sen yaparsın
Hayırlı geceler cancağzım şükür Rabbime iyiyim hamd olsun sen nasılsın İnsallah kuzum bakalım unutmusmuyuz yapabilecek miyiz

İşte bir yerden yapiyor bir yandan yikiyor illaki zarari var ne kadar oldu sen başlayali
Klomen daha kullanmadım kuzum ınofolıc üçüncü kutu bitmek üzere. Ama Kasım ayında progesteron testim epey düşüktü . İnsülin direnci sınırdaymış glifor da kullanmaya başladım . Ve adet olmadım bilmiyorum bekliyorum bakalım . Klomen kullandın mı faydası oldu mu ? Bir de klomen kullanırsan çatlatma iğnesi de işte dediler bana

Aynen bende öyle oldum ikinci ayda geçcikti ağrim olamadi ama bu ay kullanmadim combo verdi saşe mi verdi sana

Yok kuzum infolik tedavım bitti adet olunca gidicem klomen başlirz olazsa demişti İnsülinimden hiç haberim yaok bakilmadi bende İnşallah vardir canım yaa

Yok kız zayıfım aksine :)
allah allh. bence engelin yok sadece. yeterince calismiyon ben senin yerinde olsam kafamda sole bir matematik yapardim yumurtlamayi bulmak icin 14 cikarmak lazim e senin dongund 40 ise. adetten baslayarak .bittigi gunden baslayip 26. 28 gune kadar calisirim bir kerede bole dene:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…