İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Aynen canım kendi kendine gelin güvey olmak da var işin ucunda

Kutsalsekerpare benim bat 18 Aralık ama bi iki gün geç yumurtlama oldu diye düşünüyorum gecikmeli olurum snrm
Geç yumurtlayıp da erken de adet olabilirsin. Bakalım az kaldı zaten. Hayır olsun inşallah

Canım illa ki şimdi olmasa da zaman zaman aklına gelecek üzüleceksin, hatt canım ağlmak isterse de ağla rahatlarsın. Ama çok çok düşünme. Dediğin gibi Rabbim büyük o ne zaman kısmet ederse.
Canııımmm gece agrım çoktu uyumuşum kanamam falan da bayağı oldu o yüzden uyudum bende yazamadım size de
Geçmiş olur inşallah Zehra. Bir an önce diner ağrıların umarım ve gelecek aya umut dolarız.
Bu yüZden hep şöyle dua ettim, yoksa hemen adet olayım Allahım dedim. Kolay mı adetin ilk kez 7 gün geçip, hamile olmadığını öğrenmek. Sen kendini kötüye hazırla canım.
Adetimi bekleyeyim nolacak bakalım canım :)) tuhaf olan kendimi adet olacak gibi hissedememem.
İnşallah test yanılıyordur canım. İnşallah hamilesindir.

İyiyim canm saol miğdem bulanıyo bu aralar sürekli uyku hali falan :) iyi gidiyor çok şükür.
Demek başladı mide bulantoları, bebiş varlığını ispat ediyor şükür

Canımcım bizi fotoyu yakınlaştırıp gözlerimiz bozulana kadar baktırmadığın için sağol. Net bir çift çizgi hayırlı uğurlu olsun canım tadını çıkar ama önce kan ver

A Annelerin en yorgunu @SEYMA kaç gün önceden hamilesin demişti valla.
Canım seninki çok netti ama. Bilmemek ayıp olurdu. Benim işte bi kendime hayrım yok

ahhh kuzummm:) tecrube vallah
Tecrübenin kralısın sen esmam
Ben sabah yaptım negatif ama bir saat sonra testte ikinci cizgi belirmiş cok hafif kafam karıstı iyice
Canım bi iki gün bekle tekrar yap varsa çıkar daha önce

Yani yarım saat de çok geç değil, 2 gün sonra yine yap olmazsa

Benim de bata 2 kaldi ben de dusunmuyordum dün pempe bir damla leke geldi bugun de böyle oldu suphede kaldim anlayamiyorum artik. Bu golgelere de inanmiyorum daha once de golge gordum ama bisey yoktu ne yapacagimi şaşırırdm
Canım testlerden ziyade senin şu lekelerin beni düşündüryr. Ne kadar geldi arttı mı leke?
ya benm yaptigim testi gorseniz gulmekten yikilirsiniz:) test yapti ilk 5 dakka net cift cizgi. 20 dakika bekledim gene. cift cizgi. 1 ssatt sonra sadece hafif incecik cizgi pehh bende sans mi var
Esma aşk olsun sana neden haber vermiyorsun. Canım hemen çıkmış işte çiZgi sonra karışmış. Sen hemen testi yenile. Eşin akşam alsın gelirken

Amin caNım sağolasın.Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…