İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kizlar egilip kalkarken bisey ittirirken kasığıma agri giriyor testler negatif. Yarin misafirim gelecek temizlik yapiyorum oyle cok bisey degil ama suphede kaldim. tekrar test yaptim yarim saat sonra cok cok silik cizgi gördüm. Bu ay hamile olmadigimi dusunuyorum ama bunlar kafamı karıştırdı benim yuzumden bisey olsun da istemiyorum :KK43:

Kizlar egilip kalkarken bisey ittirirken kasığıma agri giriyor testler negatif. Yarin misafirim gelecek temizlik yapiyorum oyle cok bisey degil ama suphede kaldim. tekrar test yaptim yarim saat sonra cok cok silik cizgi gördüm. Bu ay hamile olmadigimi dusunuyorum ama bunlar kafamı karıştırdı benim yuzumden bisey olsun da istemiyorum :KK43:
atsana test

Bende de bu sabah testte negatif çıktı ama sağ tarafımda hafif şişlik var ve batmalar oluyor sanki elektrik çarpması gibi. Saniyelik oluyor bunlar. Bata bugünü saymazsam 3 gün kaldı. Ama artık gebelik mi diye düşünmüyorum :) kafaya takma hayatını yaşa kafasındayım garii :)))))

Bende de bu sabah testte negatif çıktı ama sağ tarafımda hafif şişlik var ve batmalar oluyor sanki elektrik çarpması gibi. Saniyelik oluyor bunlar. Bata bugünü saymazsam 3 gün kaldı. Ama artık gebelik mi diye düşünmüyorum :) kafaya takma hayatını yaşa kafasındayım garii :)))))
Benim de bata 2 kaldi ben de dusunmuyordum dün pempe bir damla leke geldi bugun de böyle oldu suphede kaldim anlayamiyorum artik. Bu golgelere de inanmiyorum daha once de golge gordum ama bisey yoktu ne yapacagimi şaşırırdm :KK43:

Amiinnn canım kimseye yaşatmasın şimdi de korunmayı bıraktığım ay bu gebeliği yaşadım bakalım bi hayırlısıyla sıfırlansa da bide canım ben hurma yedim kanamam arttı bu iyi bişey mi sence hani daha çabuk sökülüp geldi ama hala daha adetmişim gibi devam ediyor
Kuzum ben kimyasal düşüğü yalarken kanamam daha sancılı ve yoğun oldu. 3 4 gün yoğun toplam 6 7 gün kadar sürdü. Hiç merak etme içinde bişey kalmıyor çıkacak olan çıkıyor. Ben ilave hiç bişey yapmadım.

Kuzum ben kimyasal düşüğü yalarken kanamam daha sancılı ve yoğun oldu. 3 4 gün yoğun toplam 6 7 gün kadar sürdü. Hiç merak etme içinde bişey kalmıyor çıkacak olan çıkıyor. Ben ilave hiç bişey yapmadım.
Anladım kuzum dedim acaba hurma etkiler mi diye de benim anca bi haftaya biter herslde devam ediyo çünkü hala

Canım ben boş yere kimseyi umutlandırmak istemem çok net olmadıkça da kimseye hamilesin diyemem. Ancak bende gebelik olmadan ikinci çizgiyi çok gördüm testlerde fakat yaptıktan 1.5 2 saat sonra çıkıyordu o yalancı çizgiler.20 dakika yarım saat sonra belirginleşen gölge çizgiler ise hamileyken ama değerim çok düşükken yaptığım testlerde çıkıyordu. Tabi testten teste değişebilir. Bence ya kan ver yada testini 2 3 saat sıvı almadan tekrarlamalısın.

X