İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

benimde senin gibi bişey canım eski inanışlara göre rahim kendini bebeğe hazırlıyomuş. araştırdım normal yani ama ben rahatsız oluyorum benimde günlerim çok uzuyo adet tarihimde değişiyo
İnşallah öyledir . Ben de duymuştum rahim kendini hazırlıyor diye ama bazen de diyorum ki bi problem mi var doktora mı gitsem acaba . Ama hep erteliyorum . Herşey Allahtan . Bunda da vardır bi hayır canım bekleyip yaşayacaz artık ..

evet canım öyle. benim ilk denememdi bu ay ama adet oldum bende yarın gidip doktora görünücem herhangi bi sorun varsa başta bilmemde fayda var sende git canım bence ertelemekle olmuyo

Tabki kuzm amenna öyledr bu ay içimde zerre his yok dua ediyorm ve beklyorm ama zaten bu aydanda ümidm yok diğer ayda alır onu denerm günde 1 kere mi
İnşaAllah bebeğin seninledir ve çok bekletmez .Ben pkolu olduğum için günde 2 tane kullanıyorum üçüncü kutum .

geç döllenme olmuştur inşallah diyelim üzülme bidahaki aya Allah büyük kuzucum
uzulmuyorum balim hatta bu sanki sevindim dogumda. elimden kan almislardi aniden sisti damar patlayack kadar. hemsirelwe mudahale ediyor. 20 dkda anca durdu iste o gunden beridir sag kolum agriyor hergun bise olmaz dedim taki bugun agrisi beni aglatana kadar esim bakti dirsegim oldgu yerde kemik yok bombos gibi randevu alacam ortapediye. illkai . isinla bakacaklar bu yuzden sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…