İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canim yumurta gelistirici ilac kullandinmi klomen tarzi
Yok canım. Eylülde Gonal f iğne kullandım. Ekimde kendiliğinden bi yumurtam büyüdü sadece çatlatma yaptık. Şimdi de bıraktım tedaviyi. Soğan kürü e başladım. Çünkü burun etim büyüdü 1 ayda. Alerjim var çok fena. Eti aldırıp tedaviye devm edeceğim inşallah.

Yok canım içmiycem dayanicam Allah razi olsun sana kandami negatif demişti idrardami kuzum
Kanda negatif çıkmıştı değer 1.25 den küçük diye. Ondan aldandim . Bu hamilelikte 2 gün kala çıktı kanda. Bence sen hamileisn hatta sen benim aklımda hep hamile diye kalmissin niye bilmiyorum

Kanda negatif çıkmıştı değer 1.25 den küçük diye. Ondan aldandim . Bu hamilelikte 2 gün kala çıktı kanda. Bence sen hamileisn hatta sen benim aklımda hep hamile diye kalmissin niye bilmiyorum
Ay bitanem inşallah belirtilerim yazmiştim onlari okuduysan ondan kalmiştir aklinda inşalalhh bekliycem çarşambaya kadar hakkimda hayirlısi neyse o olsun lütfen dua et bana ve tüm isteyenlere mübarek cuma gecesi bugun:dua::dua::dua::KK200:

Canim geçmiş olsun çok , peki bata kaç varken bu sonuç çıktı? Benim bata 4 kala kanda cikmamisti düşün , daha bata varsa ilaç içme hemen bekle bata kadar ne olur olmaz canim:KK200:
Merhaba gebeliginiz hayırlı bolsun acaba sizin belirtileriniz nelerdi geçmişe baktım ama bulamadım

Sen baya baya belirti yasamaya basladin, hadi bakalim hayirlisiyla
canim ilk ay da cok belirtim olmustu. hamileyim diye kendimden o kadar emindimki. beklenen adet tarihimde hem de sabah 9 da adet gorunce cok uzulmustum. ondan umutlanamiyorum. bir de daha ucuncu deneme sanki olmaz gibi geliyor.

Merhaba gebeliginiz hayırlı bolsun acaba sizin belirtileriniz nelerdi geçmişe baktım ama bulamadım
1 hafta önceden başladı. Sabah kalktığımda hafif mide bulantısı , arada başım mi döndü acaba dedirtecek hafiflikte baş dönmesi, bide uyku için ilaç kullanıyodum gece 4 te hayatta uyanmam wc ihtiyacim yoksa. 2 gün üst üste biri uyandirmis gibi 4 buçukta uyandım ve gayet dinctim , öyle dinç filan olmam o saatte uyansam bile gözümden uyku akar.uyandigimdada kendimi aç hissettim. Daha fazla terledim bide sacim çok yaglaniyomus eşim farketti önce . Göğüs hassasiyeti benim regl den öncede oluyor oyüzden hamilelige yormadim.

Canım bendede pco çikti ama adetim hep düzenli 27 28 günde bir oluyorum ve hormonlarimsda normal çikmişti ben hiç bişey anlamadim vallahii
Bu pco nasıl bi hastalık inan anlamadım önceden 31-32 günde oluyodum ne güzel simdi 40da falan oluyorum 35oldu bugun ne gelen var ne giden :işsiz:

Ben 1 sene önce gitmiştim doktora yumurtaliklarim gayet normal dedi doktorum fakat çocuk yapmaya karar verdiğimizin üstünden 5 ay geçti tık yok başka bir doktora gittim pco dedi hormonlara bakti normal dedi oinfolic saşe verdi kullandim yine yok 3 ay sonra gel olmazsa dedi bu ay adet olursam gideceğim bakalim klomen baslariz demişti inan bende anlamadim Cherrygum Cherrygum

Ben 1 sene önce gitmiştim doktora yumurtaliklarim gayet normal dedi doktorum fakat çocuk yapmaya karar verdiğimizin üstünden 5 ay geçti tık yok başka bir doktora gittim pco dedi hormonlara bakti normal dedi oinfolic saşe verdi kullandim yine yok 3 ay sonra gel olmazsa dedi bu ay adet olursam gideceğim bakalim klomen baslariz demişti inan bende anlamadim Cherrygum Cherrygum
Aynısı birebir bana oldu ilk gittiğim doktor yumurtalıkların çok güzel falan filan sevindim sonra deniyoruz olmuyo baska doktora gittim senin gibi pco dedi aynı inofolic şase verdi bende bu 2.ay 3 ay olmazsa gel dedi banada ay sen bu ay inşallah olursun olmazsanda doktorun ne dedi beni etiketleyip yazarmısın aynı şeyleri yaşamışız resmen okurken ben dedim direk

Aynısı birebir bana oldu ilk gittiğim doktor yumurtalıkların çok güzel falan filan sevindim sonra deniyoruz olmuyo baska doktora gittim senin gibi pco dedi aynı inofolic şase verdi bende bu 2.ay 3 ay olmazsa gel dedi banada ay sen bu ay inşallah olursun olmazsanda doktorun ne dedi beni etiketleyip yazarmısın aynı şeyleri yaşamışız resmen okurken ben dedim direk
Tabiki yazarim tatlimm yaşin kaç senin ben31

Pco görünümü var dedi doktor ama baktıgımda baya yüksek değerlerim normale göre sadece inofolic verdi bi ilaç vermedi
Hımmm bn inofoligi kendim almstm dr sormadan bittikten snra dr söyledim devam et dedi. 2. kutuyu aldm ama kullanmadm gidip değiştirdim normal folic asit aldm hamile oldugumu öğrenince

X