İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yaa doktor kapsül vermemişti bana zayıfım diye acaba kendi kendime başlasammı değiştirip bilemedim ki östrojenim 177 cıkmıstı çokmu yüksek sizce
Valla canm bilmiyorm ki. Bnmki kaç cıkmstı hatırlamıyorm ama bnm hormonlarda sıkıntı yoktu çok şükürr. Pco sadece ultrasonda görünmüştü

Hayırlısı olsn canm devam et inşallah faydasını sende görürsn
Amin canım inşallahBurada yazan oldu mu bilmiyorum Gynositol ya da Glifor kullanan var mı acaba çok öyle hamile kalan varmış pco da ama doktora gideceğim önümüzdeki haftalarda bir sorarım ama burada var mı merak ettim

Valla canm bilmiyorm ki. Bnmki kaç cıkmstı hatırlamıyorm ama bnm hormonlarda sıkıntı yoktu çok şükürr. Pco sadece ultrasonda görünmüştü
Benimde öncceden pco falan yoktu tık tık gününde oluyordum son 6 aydır böyle oldum adet olunca baska bi doktorda test yaptırıp tekrar bakıtırıcam içime sinmedi hiç

Benimde öncceden pco falan yoktu tık tık gününde oluyordum son 6 aydır böyle oldum adet olunca baska bi doktorda test yaptırıp tekrar bakıtırıcam içime sinmedi hiç
Canım bendede pco çikti ama adetim hep düzenli 27 28 günde bir oluyorum ve hormonlarimsda normal çikmişti ben hiç bişey anlamadim vallahii

Adet günüme kadar hala umudum var hayirlisi ne diyim yumurtlama günümün üzerinden tam 1 hafta geçmiş bu arada şimdi baktimda
Kız döllenme olduysa bile çok yeni daha kana geçmez ki anca 4 gün sonra filan . Yumurtlamadan 12-13 gün sonra anca kana gecmeye başlıyor oda az miktarda. Ve bu kişiye göre değişir kiminin hemen çıkıyor kanda kiminin geç . Diyom ya bata 4 kala bende kanda çıkmadı .bat günü idrar testinde çift çizgi çıkınca şoka girmiştim öylesine umutsuzca yapmıştim çünkü. Rabbim isteyen herkese böyle sevinmek nasip etsin

Aaa 4 gün kala çikmadimi ben şok şuan darisi başima inşalahh beklemekten vede tevekkül etmekten başka bişey gelmiyo elimden ay bide baş dönmelerim bi dursaaa

Aaa 4 gün kala çikmadimi ben şok şuan darisi başima inşalahh beklemekten vede tevekkül etmekten başka bişey gelmiyo elimden ay bide baş dönmelerim bi dursaaa
Rabbime bol dua ve bekliceksin canım suan başka yapılacak bişey yok .Sadece dayan ve ilaç içme. Bana doktor negatif dedi idrar yolu enfeksiyonu var diye tek doz suya karistirilip içilen antibiyotik vermişti bende negatif diye icmistim. Sen bekle ilaç içme kuzum

Yok canım içmiycem dayanicam Allah razi olsun sana kandami negatif demişti idrardami kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…