İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

prosgestan kullandığın için tutunmasını sağladı muhtemelen kullanmasan çoktan atardın vücudundan canım eğer yine 4-5 gün geçip atamazsan doktora git kontrollerini yapsınlar
10 haftalıktan küçük bebeklerin anneyi zehirleme zarar verme ihtimali yok ama parça kalmış mı kalmamış mı detaylı baktırman gerekiyo
Aynen kuzum kesinlikle ama uyandım şimdi bayagıııı akıntı gelmiş böyle adet gibi nerdeyse kırmızıya dönmüş kuzum ama yarın randevum var bakar herslde sonra da başka bi dr a muayene olcam zaten

Haklı canım bizde olsa da eşlerinde bakılması daha sağlıklı :KK15:

Evet canım erkeklere iyi geliyor :KK76: keçi boynuzu özü de aynı şekilde bir de fındık ceviz badem falan :KK45:

Bende zaten pco var o kaçınılmaz bir gerçek ama ne olur ne olmaz Allah korusun da :KK51:

Sor canım :KK200:
Aynen canım ama pcolu çoğu kişi hamile kalıyo okuyoruz buralarda

Aynı şeyleri yaşamışız neredeyse. Allahım inş nasip eder benim de ilk bebegim olacak, okadar çok istiyorum kii. Hayatta hep çok istedigim şeyler geç olmuştur. İnş hayırlısı diyelim. Bende adetimden şüphelenip dr a gittim, dr bazı aylar farklılıklar olabilir dedi, her ay aynı düzende adet olacaksın diye bir şey yok dedi. Kist vs yok çok şükür yumurtalıklarımla saglıklı cıktı. Bata son 1 gün kaldı ama okadar korkuyorum ki adet olup görecegim diye. Beklemekte çok zor.
Canim ilk bebek olunca insan daha sabirsiz,daha heyecanli oluyor.Biz iki yil istemedik. Şimdi iki ay beklemek zor geldi gercekten. inşallah en kisa zamanda bebeklerimizi kucagimiza aliriz biz de. bu ay nedense ben de cok umutluyum. farkli hissediyorum. belki de cok istedigim icin bilmiyorum. guzel haberlerini bekliyorum.

Kızzllaaaaarr iyi geceler. Hamişler, hamiş adayları, bi nefeste doğuramlar, bir nefeste doğuracak olanlar, doğumdan korkanlar, yumurtlama günlerini kaçıranlar, aşerenler, kusanlar, acıkanlar, tiksinenler, ümitsizler, umutla bekleyenler, adeti yerleşme kanaması sananlar, yerleşme kanamasını adet sananlar hepinize ama hepinize merhabalar:KK70:
Anca gelebildim. 395 mesajı okumak çok zamanımı aldı. Nasılsınız

Özgürüm hayır olsun inşallah. Heycanla bekliyorum seni❤️

Canım şeymoşum ya,sanki adet oldum olacam,çok ağrım var hala,bende heyecanla bekliyorum ama çok ümitli değilim nasip diyorum artık

Ozgur06 Ozgur06 @Adlinaa kızlar gunaydin. bata son 4 gun... yeni belirtiler var mi? son durum ne ? test yapmayi dusunuyor musunuz? benim testlerim bugun gelebilir. bugun yarin yaparim diye dusunuyorum.
canım valla heyecan dorukta,bende hala aset olacakmışım gibi ağrı ve şişkinlik dışında bir şey yok,sanırım adet olacam,hatta belki günümden önce,bende de test var,2 gündür dolapta bekliyor,cumartesi bir deneme yapsammı dedim,sonrada bekelyim diyorum adet yaklaştı gibi oldukça,sende test çoksa yapsana bugün yaa

Hormonlarım düzgün kilo problemimde yok yani yesem alıyorum hemen de tutuyorum kendimi :KK51:Yumurtlama takip ettireceğim bakalım önümüzdeki ay yumurtluyor muyum testler belki de yanıltıyor :KK43:
Aynen kuzum ettir tabiki hayırlısı olsun hakkında canım üzülme streste cok etkiliyormuş haberin olsun

canım valla heyecan dorukta,bende hala aset olacakmışım gibi ağrı ve şişkinlik dışında bir şey yok,sanırım adet olacam,hatta belki günümden önce,bende de test var,2 gündür dolapta bekliyor,cumartesi bir deneme yapsammı dedim,sonrada bekelyim diyorum adet yaklaştı gibi oldukça,sende test çoksa yapsana bugün yaa
canim benim testler hala yolda. 10 lu paket istedim bir tane internetten. henüz elime ulaşmadi. ben de yapmaya cekiniyorum acikcasi. simdi bir umudum var en azindan. negatif cikarsa moralim ister istemez bozulacak. ben de pazar gununu beklemek istiyorum . biomiyorum belki bugun gelirse. dayanamam yapadabilirim.

Ozgur06 Ozgur06 @Adlinaa kızlar gunaydin. bata son 4 gun... yeni belirtiler var mi? son durum ne ? test yapmayi dusunuyor musunuz? benim testlerim bugun gelebilir. bugun yarin yaparim diye dusunuyorum.
Bence bi kaç gün daha bekle ama testlerin çoksa sen bilirsin tabi❤️

Günaydınn kızlarr, ya beklemek ne kadar zor bat cuma günü, 6 gün kala ve dört gün kala normal test yapmıştım negatif cıktı o yüzden yapmayacagım, eger regl geçerse yapmayı düşünüyorum :KK43:
Günaydın canım. Aynen bence de bekle.

Kızlaaaaaarre heycanlarınız müjde olsun inşallah. Bu aralar batı olan çok. Hadi bakalım.❤️❤️❤️

X