İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yok bugün vermedi doktor kendi doktoruma gidemedim bugün 2 hafta sonra kendi doktoruma sonuç göstermeye gidicem o zaman verir inşaallah o görüntüsünü :) ama sol kasığıma çok bastırdı doktor sola dayalo bebek dedi
Halla halla solda kız olr demişler ama bnce erkek yaaa ama sol dedin bi geri çekildm :)

Ben de bugün sanki kız gibi hissettim doktor ultrasonda bakarken :) bakalım ne çıkcak sağlıklı sıhhatli olsunda :) 1 haftadır göğüslerim acayip sızlıyo daha doğrusu elektrik çarpıyo gibi oluyo ya niye ki
Belkide kızdr kuzu gögüslerde süt hormonlarn ve diğer tüm hormonlar muhteşem bi hızla calşyor ve hasasdlık artyor kuzu

Normalde durup dururken oluyor değince zaten hassasiyet var başından beri ama bu elektrik kısmı 1 haftadır var dururken oluyor geçiyor
Bilmiyorm ki kuzu o duyguyu tadmadmm hamişliğin tadnı çıkar kötü bişy olmasnda bunlar geçer kzuu ama aklnda kalıyorsa bi sor kuzumm hormonlarna baksnlar bi

İnşaallah tadarsın kuzum en kısa zamanda sende paylaşırsın bizimle ❤
Allahım sana yalvaryorm bu kardeşimn bnnm içinn ettiği duayı kabul eyle... O miniği hatrna Allah razı olsn kuzm duanın güzelliğini yerimmm bennn Allahım imanlı kuranlı etsn bebişini

Allahım sana yalvaryorm bu kardeşimn bnnm içinn ettiği duayı kabul eyle... O miniği hatrna Allah razı olsn kuzm duanın güzelliğini yerimmm bennn Allahım imanlı kuranlı etsn bebişini
Aminnn balımmm inşaallah Rabbim hepimizinde kucaklarımızı sağlıklı sıhhatli evlatlarla doldursun isteyen herkese içlerinde bizede tez zamanda güzel haberler almayı tamamına ermeyi nasip etsin❤

Aminnn balımmm inşaallah Rabbim hepimizinde kucaklarımızı sağlıklı sıhhatli evlatlarla doldursun isteyen herkese içlerinde bizede tez zamanda güzel haberler almayı tamamına ermeyi nasip etsin❤
Çoook çok çooook aminnnnn Rabbimin yanında coktur Rabbim elbetteki en iyisni bilr bekletiyorsa güzelleştryor inşallah

X