İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ben de soğan kürüne başlamadan önce bi bakayım dedim İnşaAllah başlarım .Test yaptım . Okuyordum burda önce çıktı sonra bir şey yok diye öyle oldu

O zaman değişik olan bebeğin çıkma kısmı olcak o da zor ama değer Allah herkese hepimize nasip etsin sağlıkla sıhhatle kuzular dünyaya getirmeyi inşaallah:)
aynen ikinmak cok zor ya. tum gucunle bebegi ittiriyorsun yaoam dedigin yerdr bir gucle yardim ediyor allah zaten kimse sana yardimci olmuyor bebegin kafadi agizdyken doktor ebe ikin ikin diyor ama bebek cikinca dunyays yeniden gelmis gibi yorgun ac susuz oluyorsun

Doktor randevunuz nasıl geçti bakim :)
Zorrr 3e kadar hastanedeydik kuzum bebek uygun pozisyonu almadı ölçümü öğleden sonrayı buldu 3 defa ultrasona girdim en son 3.de alabildiler ölçümünü çok şükür sonra kanı da verdim geldim 17sinde sonuç göstermeye gidicem inşaallah ultrasonda sıkıntı yok dedi doktor çok şükür bakalım kanı da gösterelim ultrasonla birlikte :)

OyyyyBöyle de devam eder İnşaAllah, maşallah size :)

Ooyy severim o dünyaya gözlerini açan melekleri Rabbim herkese hepimize nasip etsin inşaallah bende normal istiyorum nasip olursa ama çatı darlığı falan var mı onu 37 38 haftada bakıyomuş doktor o yüzden bilmiyorum nasıl olur

Bilmem mi ya onlardan daha çok korkuyorlar bi de çalışanların bazıları da ters oluyormuş .
vala bana denk geldi agzinin payini verdim sonra geldi bana diyor sen cok guclu deli dolu bir kadinsin diyor:) ilk bebek te bagiriyor insan isteme manyak ebe gelmis ne bagiriyon yatmasaydin kocanla dedi bende. ona ole bise dedim ki burda soylwsem:) kesin bamlanirim

:)))) ilahi esma az çok tahmin ediyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…