İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Nasıl bi ağrı oluyo doğum sancısı benim adetlerim çok şiddetli ağrılı oluyo midem alt üst oluyo ne yatabiliyorum ne kalkabiliyorum adet ağrısından kaçkat fazla diyolar :)
adet agrisi gibi basliyor:)
Nasıl bi ağrı oluyo doğum sancısı benim adetlerim çok şiddetli ağrılı oluyo midem alt üst oluyo ne yatabiliyorum ne kalkabiliyorum adet ağrısından kaçkat fazla diyolar :)
adet agrisi gibi baliyor:) soyle dusun vucudunds tum kemilklerin kirildigini dusun ayni anda :)

Yok cnm, bu hayit tohumu, bunu aktarlar hap olarakta satiyorlar, arkadasim kullandi o sekilde, cayini yapmakla ugrasmayim diyenler icin, ama ben direkt tohum olarak aldim, kaynamis suya atıyorsun bir tatli kasigi,demleniyor ve iciyorsun, arkadaşım bunla adetini duzenledi,3 ay olmamisti bir dönem, bu arada adet sancilari icin de cok etkili, kullanmani şiddetle tavsiye ediyorum, ama ben kapsul haline gelen her seyde bir hile olacagina inandigimdan demleyerek tuketiyorum, bu arada yumurta catlamamasi gibi sorun oluyor pco da, onun icinde bol havuc ve incir tüketen bayanlarin bu sorunu çözdüğü de yaziyordu, baska konularda, pco isen korkma, Allahin izniyle gec olur, insAllah olur, sebebi bilnmeyen daha kötü, sogan kürü denedinmi
İnşaAllah canımmm. Yok denemedim daha .yarın nasip olursa başlayasım var adet ne zaman olacağım bilmiyorum bat a 5 kala iki buçuk gün kanama yaşadım . Hayırlısı .

X