İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bence sende cok gecikmeyeceksin, kendini ön siralara al, sogana başladın şifa Rabbimden, o sogan bile vesile olacak belki, soganla birlikte hayit tohumu icmeni tavsiye ederim, pco için cok iyi, inofolic de basladimmi Allahin izniyle pco mu tutacak seni evelAllah:KK200:
Hayıt tohumunun ismini bugün çok duydum . Balla karıştır diyorlar .

amnnn :KK66: haklisin da na yapayimmm. kendim kasiniyormmm. cocugum olsun 5 tane 6 tane. falan benm gezmem icin en. az 45 falan olcam belki :) 50 den sonra. kocayi dinlemem . :) 50 den sonrasi zaten mezar hahayy omur bu kadar:KK66:
İştw onu diyorum 50den sonra daha gezsen ne fayda tabi herkesin içinde yaşadıgı özlem farklı 3 cocuk cok ideal her açıdan ondan dedim ama sen seeviyosun cocuk doğurmakyanda korkmuyorsun iyi yaa :)))

Yardım edin lütfen bu test ne anlama geliyor? Bata daha bir hafta var ama dayanamıdm. Korku ve panik içindeyim lütfen yorum yapın.

Eklentiler

• IMG_20181205_233103.jpg
    IMG_20181205_233103.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 37
Allah Allah niye girdinki kuzum strese
Daha 5 aylık evliyim tabi pkolu olunca başladım ben kuzenimde de var 5 senelik evli olmadı çocuğu :KK43: ondan başladım hemen doktor iyi yapmışsın sorun var zaten yumurtlama olmuyor dedi öncesinde ovulasyon testi denediğimde 4 gün pik gördüğüm oluyordu bir kaç gün sonra tekrar pik oluyordu çok stres yaptım :KK43: laboquick aldım iki kutu netten 50 tane gebelik testi deli gibi test yapıyordum

İştw onu diyorum 50den sonra daha gezsen ne fayda tabi herkesin içinde yaşadıgı özlem farklı 3 cocuk cok ideal her açıdan ondan dedim ama sen seeviyosun cocuk doğurmakyanda korkmuyorsun iyi yaa :)))
kiz ne korkacam:KK66: ordaki ebeler bile .diyor keske her kadin senin gibi sakin dogursa:) dogumun son 5 dk zor .o zannm allah allah .diyon:)

Ç

Çok hafif bi çizgi vvar ama daha erkenmiş tekrarla haftaiçinde

Şurada daha net gözüküyor. Sizce var mı çizgi? Eşim de var dedi ama bilmiyorum test bozuk falan olabilir mi? Bir de sabah yaparsam daha mı net olur?

Eklentiler

• IMG_20181205_233059.jpg
    IMG_20181205_233059.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 41
Sanmam kuzum, degerin dusuk oldugundan kese olusmamistir daha, alacaklari bisey yoktur diye düşünüyorum, yani o degerle bisey varsa bile olculemeyen boyutta, kendi duser ve anlamazsin bile, cunku ben o kadar kanamdan sonra kurtajdan ciktim ve doktoruma sordum, gece o kanamayla düşmüşmü kendi diye, artik sona gelmiş ve kendi dusecekmis, düşün ki kese bebek kendim dayanabildigim agriyla gidiyormus, cok kolay oldu isimiz dedi doktor, kese bebek kendiliginden rahimde asagi inince, hic korkma, sadece yalniz olma, adet gibi atarsin onu, ilk kanama basladi ellerim titredi, ölecem sandim o an, dusunki kanamadan nerdeyse 10 saat sonra aldilar kurtaja, şükür ölmedim, korkulacak bisey yok yani
Hmm anladım canım hayırlısı olsun insallah bakalım hayırlısıyla sunu bi atlatayım da Allah’ın izni ile bakalım gerisini de Allah’ın izniyle kontrol ettircem insallah kendimi gerisi Allah Kerim ❤️

kiz ne korkacam:KK66: ordaki ebeler bile .diyor keske her kadin senin gibi sakin dogursa:) dogumun son 5 dk zor .o zannm allah allah .diyon:)
Nasıl bi ağrı oluyo doğum sancısı benim adetlerim çok şiddetli ağrılı oluyo midem alt üst oluyo ne yatabiliyorum ne kalkabiliyorum adet ağrısından kaçkat fazla diyolar :)

Hayıt tohumunun ismini bugün çok duydum . Balla karıştır diyorlar .
Yok cnm, bu hayit tohumu, bunu aktarlar hap olarakta satiyorlar, arkadasim kullandi o sekilde, cayini yapmakla ugrasmayim diyenler icin, ama ben direkt tohum olarak aldim, kaynamis suya atıyorsun bir tatli kasigi,demleniyor ve iciyorsun, arkadaşım bunla adetini duzenledi,3 ay olmamisti bir dönem, bu arada adet sancilari icin de cok etkili, kullanmani şiddetle tavsiye ediyorum, ama ben kapsul haline gelen her seyde bir hile olacagina inandigimdan demleyerek tuketiyorum, bu arada yumurta catlamamasi gibi sorun oluyor pco da, onun icinde bol havuc ve incir tüketen bayanlarin bu sorunu çözdüğü de yaziyordu, baska konularda, pco isen korkma, Allahin izniyle gec olur, insAllah olur, sebebi bilnmeyen daha kötü, sogan kürü denedinmi

X