İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bence sende cok gecikmeyeceksin, kendini ön siralara al, sogana başladın şifa Rabbimden, o sogan bile vesile olacak belki, soganla birlikte hayit tohumu icmeni tavsiye ederim, pco için cok iyi, inofolic de basladimmi Allahin izniyle pco mu tutacak seni evelAllah:KK200:
Valla çok güzel dualar ediyoruz, alıyoruz burda. Hepiniz sağolasınız. Hayırlı ise olacak inşallah. Ben de inanıyorum. Bir an önce şu amileyat işini halletmek istiyorum . Tavsiyelere uyacağım inşallah :) bu bekleyiş sırasında sizlerin güzel haberlerini alıp sevinmek nasip olur inşallah :dua:

Evet dr gerçekten Doğru demiş canım ama işte dr verdi bende kullandım nerden bileyim ki...:KK43: kanama cok ağrılı oluyo mu kuzum ya :KK43: hani böyle acillik falan çünkü ben acıyı en hat safha da hissederim hepte:KK43: evet benimde nerdeyse siyah akıntım var bayağı da arttı sancım da var böyle bıçak kesiği gibi bakalım dış gebelik zaten böyle olmaZ biliyorum
Siddetli bir adet sancisi düşün, benim kese bebek vardi, pihtilar gelmeye basladi, zaten sabaha kurtaj icin yatisim verilmisti, ben acile gitmek istemedim, asistan yapacak diye kurtaji, kendi doktorum yapsin istedim, aksam 10 da agri hissedilir oldu,12 de kanama basladi, sabaha kadar kanamam devam etti, doktoru aradim, asiri kanaman yoksa bekle dedi, sabaha karsi artsada ben bekledim,sabah 7 de hastanedeydim, saat 9,30 da nerdeyse aldilar kürtaj a, bu arada kanama devam, yani şöyle deyim kuzum, sen dis gebelik gecirdiysen, adetlerin sanciliysa dayanirsin, ben sicak su torbasi yaptım, dayanamadigim yerde her an degil zarari olur o kadar sicagin diye ara ara karnima tuttum, sardim karnimi güzelce sicak olsun diye, kan gittikçe rahatladim, hic korkma, emin ol benden tatli degildir canin atlattigin seyleri düşününce kuzum, ama bu arada yaninda biri hep olsun, yalniz olma, acil bisey de olabilir ama olmaz sanmam Allahin izniyle

Siddetli bir adet sancisi düşün, benim kese bebek vardi, pihtilar gelmeye basladi, zaten sabaha kurtaj icin yatisim verilmisti, ben acile gitmek istemedim, asistan yapacak diye kurtaji, kendi doktorum yapsin istedim, aksam 10 da agri hissedilir oldu,12 de kanama basladi, sabaha kadar kanamam devam etti, doktoru aradim, asiri kanaman yoksa bekle dedi, sabaha karsi artsada ben bekledim,sabah 7 de hastanedeydim, saat 9,30 da nerdeyse aldilar kürtaj a, bu arada kanama devam, yani şöyle deyim kuzum, sen dis gebelik gecirdiysen, adetlerin sanciliysa dayanirsin, ben sicak su torbasi yaptım, dayanamadigim yerde her an degil zarari olur o kadar sicagin diye ara ara karnima tuttum, sardim karnimi güzelce sicak olsun diye, kan gittikçe rahatladim, hic korkma, emin ol benden tatli degildir canin atlattigin seyleri düşününce kuzum, ama bu arada yaninda biri hep olsun, yalniz olma, acil bisey de olabilir ama olmaz sanmam Allahin izniyle
Peki kuzum benim kürtajlık bi durumum olabilir mi ki :KK43: benim adetlerim bayağı sancılı olur hep bi agrı kesici bile içmeden geçiririm insallah bunu da atlatırım canım bakalım herseyin hayırlısı

X