İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canm seni korkutmak kesinlikle istemem ama maalesef senşn kimyasala benzemiyor çünkü kimyasal gebelikte deger hızlı düşüyor ama senin çok az düşmüş sanki :KK43:
Rabbim uzak etsin inşaaaalllllaaahhh. Ben kmyasal yasadıgım için ordan biliyorm hızla düşüyor ve kanama oluyor Youlost16 Youlost16
Normal düşük olabilir sagliksiz gebelikler kendiliğinden düşermiş

İyi geceleyr kızlar nasılsıniz napiyiorsunuz :)
Benim bu aydan da umidim yok artık 2019 a hamile falan giremem ben kesin hamile de çıkamam sıkıldım artık ya ben kızı uyutmaya odasina gidiyorum 5 dk kitap okuyup gelene kadar adam uyuyor üstüne bi de uyku sersemi bana atar yapıyor bugün işten geldiğinden beri istediğimi baştan belli eden o kadar hareket yapıyorum gerek sözlü gerek fiziki adama şekersiz sert kahve yapiorm ben gelene kadar uykusu kaçsın diye olana bak bütün moralim yerle bir yeminle sinirlerim laçka oldu iyice zaten bu şişkinlik beni öldürdü. ...
Tamamen bütün şevkim kaçtı uyuyamiom...
Byle önemli günleri uykuya değişirsek bizden bi halt olmaz neye cabaliyotsam sadece ben yıpranyorum
bozma moralini canm malesef erkeklwr boyle benm kocda boyle yapiyor onemsiz gunlerde gelip ellsiyor bende. intikam aliyorm. canm bunun tek cozumu karsina gecip konusmak ben anne olmak istiyorm eger bole atarlanisan hic bise olmaz de

Youlost16 Youlost16 kuzum geçmişler olsun inşallah. Sonrasında güzelce kontrolünü yap ve güzel haberlerini paylaş bizimle. Allah beterinden korusun, bi daha yaşamazsın inşallah. :dua:

Canm seni korkutmak kesinlikle istemem ama maalesef senşn kimyasala benzemiyor çünkü kimyasal gebelikte deger hızlı düşüyor ama senin çok az düşmüş sanki :KK43:
Rabbim uzak etsin inşaaaalllllaaahhh. Ben kmyasal yasadıgım için ordan biliyorm hızla düşüyor ve kanama oluyor Youlost16 Youlost16
Canım ama dış gebelikte değer düşmüyo yükseliyo ki yani kimyasal olmasada Suan düşük yapıyorum çünkü aşırı sancım oluyo @Meylen de bana benim yaşadığım tarz da yaşadığını söyledi

adete 10 gün kala başlanıyor diye biliyorum canım. İlk defa yapıyorum kuzum. Sabah akşam ama ben bi öğün içebildim 2 gündür. Ne olacak bakalım. Sen gebesindir inşallah da gerek kalmaz.. Bekle acık :KK66:
Yok ben kendimi umutlandırmak istemiyorum kuzum çatlama bile olmamış ki anca mucize lazım ❤️İnşaAllah en kısa zamanda nasip olur da anne olmak bize de başlayayım diyorum ben de adete az var ama bat a yani

X