İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bizim imtihanımız da bu belki canım.Sabredip dua etmekten başka elimden bşy gelmiyor zaten dediğin gibi.Sadece bazen geliyor böyle ağlıyorum kendi kendme rahatlıyorum.
Kuzum ben öğrendiğim ilk gün ağladım ağlayarak uyudum ama ertesi gün ağlamadım çünkü bu benim imtihanım ve bunu ağlasam da ağlamasam da yasayacağım en iyisi bunu kabullenmek ve hayata devam etmek.. bugun bu imtihandan ders alamazsam yarın tekrar aynı dersten sınav olmak zorunda kalırım o yüzden bu sınavı geçip diğer sınava gerek kalmaması lazım

Çok haklısın canım.Allah ım tekrar aynı şeylerle sınamasın İnşAllah.Sağ salim evlatlarımız kucaklarımıza alırız İnşAllah hepimiz.❤❤❤

Kizlar instagramda birgebeningünlüğü sayfasina bakin derim ovulasyon testiyle ne kadar çok hamile kalan var bende takipteyim ve tesleri yorumluyor hiçbir karşilik beklemeden banada yardimcı oldu sağolsun youtubede de sayfasi var tane tane anlatmiş bi bakin

Çok haklısın canım.Allah ım tekrar aynı şeylerle sınamasın İnşAllah.Sağ salim evlatlarımız kucaklarımıza alırız İnşAllah hepimiz.❤❤❤
Amiiinnn canım insallah ya bende cok istiyorum ama hayırlısı diye hep dua ediyorum o yüzden hayırlısı neyse o olsun hayırlı değilse de Rabbim hayırlıya çevirip versin

Rabbim bir daha yasatmasin,hangi vitaminleri verdi doktor canim

Amin inşAllah canım.Doktor demir, folik asit, d vitamini ve b12 ilaçları verdi,onları kullandım.Normal devletin karşıladığı ilaçlardı fazla para ödemedk yani.
Anladim canim, artik tam anlamiyla hazirsin insaallah, testler yapıldı takviyeler alindi, hadi insAllah hayirlisiyla

Canm seni korkutmak kesinlikle istemem ama maalesef senşn kimyasala benzemiyor çünkü kimyasal gebelikte deger hızlı düşüyor ama senin çok az düşmüş sanki
Rabbim uzak etsin inşaaaalllllaaahhh. Ben kmyasal yasadıgım için ordan biliyorm hızla düşüyor ve kanama oluyor Youlost16

İyi geceleyr kızlar nasılsıniz napiyiorsunuz :)
Benim bu aydan da umidim yok artık 2019 a hamile falan giremem ben kesin hamile de çıkamam sıkıldım artık ya ben kızı uyutmaya odasina gidiyorum 5 dk kitap okuyup gelene kadar adam uyuyor üstüne bi de uyku sersemi bana atar yapıyor bugün işten geldiğinden beri istediğimi baştan belli eden o kadar hareket yapıyorum gerek sözlü gerek fiziki adama şekersiz sert kahve yapiorm ben gelene kadar uykusu kaçsın diye olana bak bütün moralim yerle bir yeminle sinirlerim laçka oldu iyice zaten bu şişkinlik beni öldürdü. ...
Tamamen bütün şevkim kaçtı uyuyamiom...
Byle önemli günleri uykuya değişirsek bizden bi halt olmaz neye cabaliyotsam sadece ben yıpranyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…