İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Evet bencede güzelce bi baktır kendine ne var ne yok ondan sonra inşallah gelir yenisi sevin kız en azından hamile kalıyosun dedim ya kimyasal falan ben hiç kalamıyorum :KK43:
Kuzum bunlsrı yasamakta cok zor ya öyle düşünme şimdi metro da gidiyorum bi teyze geldi yanımıza konuştuk torunu karaciğer hastası 2.5 yasında doğuştan hastanede kalıyomus şimdi cok zor diyo... 300 milyara nakil olacakmış 2.5 senedir diyo hastanelerde heba olduk o sebeple Canım geç olsun sağlıklı olsun diye dua etmek gerek

Kuzum bunlsrı yasamakta cok zor ya öyle düşünme şimdi metro da gidiyorum bi teyze geldi yanımıza konuştuk torunu karaciğer hastası 2.5 yasında doğuştan hastanede kalıyomus şimdi cok zor diyo... 300 milyara nakil olacakmış 2.5 senedir diyo hastanelerde heba olduk o sebeple Canım geç olsun sağlıklı olsun diye dua etmek gerek
Tabiki kendimden kötüleri düşündükçe halime hep şükrediyorum inşallah Allah herkese sağlıl sıhhat versin gerisi halloluyor bi şekilde

Canım dış gebelik değil ya ben buna sevinirim çünkü bunu atlattıktan sonra korunmama gerek yok o kadar ağır bi iğne yemek yok o yüzden ben mutluyum Allah’ıma şükürler olsun bi an önce düşüreyim gitsin de ❤️ Dr bakmadı Cuma’ya randevu verdi bu değerle bişey gözükmez dedi büyük ihtimalle düşüyo dedi
Bende sevindim canım dış gebelik değil çok şükür, kimyasalin arkası genelde normal sağlıklı gebelik olur derler inşallah Rabbim öyle nasip eder. Mübarek cuma günü dr a gittiginde hayırlı haber almak nasip olsun inşallah :KK200:

Kızlar güvendiğiniz test markaları neler gebelik
Predictor Expres hızlı sonuç , albi mimli diyorlar ama ben hep onla öğrendim sadece dikkat etmen gereken sadece 3 damla damlat ve ilk 15 dk yi baz al. Bu şekilde gayet net sonuç veriyor.hatta ben adete 2 gün kala erken gebelik testi yaptım ince pembe çizgi çıktı, hemen peşine normal albi test yaptım 10 dk da çıktı ince pembe çizgi hemde erken gebelik testinin çizgisiyle aynı. Aslında hassasiyet ayniymis bence. Oncomed ve freely markalarda güvenilir diyorlar

Selam kızlar bende bir senedir hamile kalmaya çabalıyorum. Size bir sorum olacak belirti olmadanda hamile olduğunu öğrenen oldumu aranızda?

Geçen ay çok umutluydum mesela belirtilerim var diyordum (Göğüs ağrisi, kasıkta batma gibi) ama regl oldum hatta ilk defa ağrısiz, sancısız bir regl dönemi geçirdim. Bide erken oldum çok şaşırdım:KK43:

Bu ay hiç belirti yok o yüzden cok umutsuzum. İlla belirti olmasimi lazim?

Predictor Expres hızlı sonuç , albi mimli diyorlar ama ben hep onla öğrendim sadece dikkat etmen gereken sadece 3 damla damlat ve ilk 15 dk yi baz al. Bu şekilde gayet net sonuç veriyor.hatta ben adete 2 gün kala erken gebelik testi yaptım ince pembe çizgi çıktı, hemen peşine normal albi test yaptım 10 dk da çıktı ince pembe çizgi hemde erken gebelik testinin çizgisiyle aynı. Aslında hassasiyet ayniymis bence. Oncomed ve freely markalarda güvenilir diyorlar
Aslında albi mimli güvenilmez diyorlar . Demek ki doğru sonuç da veriyor . Teşekkür ederim canımmm

Bence dış gebelikte sanmıyorum ya öyle bir durum olsun her vücut başkadır bilemem ama bilgi sahibi arkadaşlar daha çok yardımcı olurlar belki:KK16:
Tabiki canım ben bi tane daha geçirdiğim için biliyorum onda değer artıyordu şimdi iki gün önce 246 olan gene artardı azda olsa bugun 238 olmuş düşüyo yani şükür❤️

Bende sevindim canım dış gebelik değil çok şükür, kimyasalin arkası genelde normal sağlıklı gebelik olur derler inşallah Rabbim öyle nasip eder. Mübarek cuma günü dr a gittiginde hayırlı haber almak nasip olsun inşallah :KK200:
Amiiinnn kuzum insallah bende öyle duydum ama gene de muayene olup öyle hamile kalmak istiyorum ❤️

Evet canım şükürler olsun ❤️ İnsallah ya vallahi bundan sonra sağlıklı bi gebelik yasarım yaşarız tüm anneler ❤️❤️

Canım çok geçmiş olsun.Kimyasal gebeliğe benziyor.Benim arkadşm da kimyasal gebelik geçirdi,2ay sonra hamile kaldı çok güzel bir oğluşu var şimdi.Darısı bizlerin başına.Hem kimyasal gebelikte vücut kendni hamileliğe hazırlıyor derler.Bir daha ki aya güzel haber alırsın İnşAllah.

Canım çok geçmiş olsun.Kimyasal gebeliğe benziyor.Benim arkadşm da kimyasal gebelik geçirdi,2ay sonra hamile kaldı çok güzel bir oğluşu var şimdi.Darısı bizlerin başına.Hem kimyasal gebelikte vücut kendni hamileliğe hazırlıyor derler.Bir daha ki aya güzel haber alırsın İnşAllah.
Cokkk sağol canım benim bencede kimyasal insallah vücudum hepsini atar da başka bişeye gerek kalmaz bende bütün kontrolleri yaptırıp öyle hamile kalmak istiyorum yeniden çünkü hepsi cok zor kimyasal da dış gebelikte ama heleki dış gebelik... cok zor ... Rabbim kimseye yasatmasın biz bugun dış gebelik değil diye göbek atacaktık nerdeyse :KK70::KK70:

Cokkk sağol canım benim bencede kimyasal insallah vücudum hepsini atar da başka bişeye gerek kalmaz bende bütün kontrolleri yaptırıp öyle hamile kalmak istiyorum yeniden çünkü hepsi cok zor kimyasal da dış gebelikte ama heleki dış gebelik... cok zor ... Rabbim kimseye yasatmasın biz bugun dış gebelik değil diye göbek atacaktık nerdeyse :KK70::KK70:
Oyyy kuzuma ❤️Kendimiz için gizlenen müjdeyi bilemeyiz :) belki sağlıcakla ikizlerin olacak .❤️

Canım sana tavsiyem demir ve d vitaminine de baktır. Özellikle d vitamini yumurta kalitesini etkliyormuş.Bir dha ki aya güzel haberlerini alırız İnşAllah.Allah ım tekrarını yaşatmasın .

X