İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yiyecekler etki etmiyor tek fayda güneş canım onuda alamıyoruz pek fayda etmiyor o yüzden vitamin takviyesi şart solgar d vitamini kapsülü bu konuda çok iyi :KK200:
eczane de görmüştüm alırım olmadı ınofolıc glifor kullanıyorum d vitamini ampüllerim var :) onu da alayım ❤️Evim pek güneş almıyor :/

Benim genelde yumurta akı gibi geliyor 1-2 gün içinde ovülasyonda çift çizgiyi görüyorum ama genelde gördüğün gibi değerlendirmeye başla derler sen başla :rapci: Yumurtlama kesinse 14 gün ekleniyor aynen canım :KK43:
Simdi bnm anlamadgm nokta bu akinti oldgnda yeni mi yumurtlamis oluyorum yani çalışmalara devam mi etmeliyim tahmini ovulqsyon gunu mu oluyor bugun bi kac gun daha sansim var demek mi

Çok düşük canım en az 20 üstüne çıkmalı d vitamini biz kadınlar için özellikle çok önemli ben takviye aldım aylarca 6 idi değerim Demir de düşüktü d vitamini de kendime geldim en son 29 falandı yine başlayacağım kışın ihtiyaç oluyor özellikle güneş göremediğimiz için :eek:
Ama ben yumurtluyorum az değerle o nasıl olacak ben aile hekimime sordum direk etkisi yok ama dolaylı yoldan olabilir dediler

Kuzum sen onu yükselt ben yükseltmeye çalışıyorum . :KK43: Belki o da etkiliyor beni zaten pko var
Zaten bana dr verdi b12 için 10 tane iğne verdi bayağı da d vitamini falan verdi ben alcaktım içimde şüphe olduğu için kan tahlili verdim hamile olduğumu öğrendim dr da bunlsrın gramları cok yüksek hamilelrr kullanamaz dedi

Canım n’aptın hayırlı haberler var mı inşallah
Yani pek hayırlı sayılmasada hayırlı kuzum dış gebelik değilmiş şükür çünkü değerim düşmeye başlamış zaten ben orogestanı bıraktım iyice kahve akıntım arttı hatta kahve değil siyaha dönük nerdeyse bide ilk dış gebeliğimdeki gibi değildi sancılarım onda hep belimdeydi bunda hep kasıklarım da şimdi nasıl progestanı bıraktıysam agrım arttı akıntım da arttı bugun gittim iki gün önce 246 olan değer bugun 238 olmuş yani düşmeye başlamış

Yani pek hayırlı sayılmasada hayırlı kuzum dış gebelik değilmiş şükür çünkü değerim düşmeye başlamış zaten ben orogestanı bıraktım iyice kahve akıntım arttı hatta kahve değil siyaha dönük nerdeyse bide ilk dış gebeliğimdeki gibi değildi sancılarım onda hep belimdeydi bunda hep kasıklarım da şimdi nasıl progestanı bıraktıysam agrım arttı akıntım da arttı bugun gittim iki gün önce 246 olan değer bugun 238 olmuş yani düşmeye başlamış
Kimyasal gibi duruyo yani ? İnşallah kimyasalla atlatırsın canım sağlıklı bi gebelik geliyo arkasından hiç korkma hakkında ne hayırlıysa o olsun inşallah en az acıyla atlatırsın

Kimyasal gibi duruyo yani ? İnşallah kimyasalla atlatırsın canım sağlıklı bi gebelik geliyo arkasından hiç korkma hakkında ne hayırlıysa o olsun inşallah en az acıyla atlatırsın
Değerin düşmesi başka bi gebelik türü olabilir mi sence kuzum valla ben hiç bilmiyorum ve bütün tahlillerimi yaptırıp bi daha hamile kalmak istiyorum çünkü böyle seyler bi daha yasamak istemiyorum ☹️

eczane de görmüştüm alırım olmadı ınofolıc glifor kullanıyorum d vitamini ampüllerim var :) onu da alayım ❤️Evim pek güneş almıyor :/
Glifor doktor kontrolünde alınıyor değil mi o_Ovücuda direk yarım saat günlük güneş değmeliymiş alalım diye ama yaz dışında çok zor :KK12:
Simdi bnm anlamadgm nokta bu akinti oldgnda yeni mi yumurtlamis oluyorum yani çalışmalara devam mi etmeliyim tahmini ovulqsyon gunu mu oluyor bugun bi kac gun daha sansim var demek mi
Canım bende böyle oluyor yani zamanı gelmiş ya çatladı ya da yumurtlama başladı demek sanırım yani şansın var derim zaten çatlasada 24 saat zamanın var demek :KK16:
Canım evet cok insan var ama ben gene de tahlillerimi kontrollerimi yaptırıp hamile kalmak istiyorum ❤️
için rahat etsin canım aynen kontrollerini yaptır inşallah bir durum yoktur da gönül rahatlığıyla devam edersin :KK19:

X