İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

hahahyy ben de ikisinden eminm. sumyakda olabilirir cheryumda da olabilr swnden belki bu ay degil diger ay . yapacan gibime yani ocakta pombayi patlacan .tiremussu yu dusenecm
Hahahah sıkı çalışmam lazım desene senin 6. His kuvvetli :KK70:

hahahyy ben de ikisinden eminm. sumyakda olabilirir cheryumda da olabilr swnden belki bu ay degil diger ay . yapacan gibime yani ocakta pombayi patlacan .tiremussu yu dusenecm
Ben de kendimden Ocak ayına kadar bekliyorum bakalım :)Senden de :KK66: ❤️Tabi hepsinden bekliyorum ben de kızlar yakın doğuralım lütfen dualarımın arasında bu da var ona göre ❤️@sumyak @dilpazak @cheryum Kutsal Tiramisu Kutsal Tiramisu Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare S sena PembePanter PembePanter ve etiketleyemediğim tüm arkadaşlar ,isimleri yanlış yazdıysam kusuruma bakmayın ❤️

Tey Allahım yaa 3 çocuğu karnında taşı doğur bu yaşa kadar getir, ben beceremiyorum de. Bir tane bakamam korkusuyla 3 sene korunduz biz esma ne diyosun sen :KK66:

Pembelim az daha sabır, sonucun müjde olsun hayır olsun inşallah ❤️

Kızlaaar şu adet günü gelmeden morAl bozablar bir adım öne çıkabilir mi, bişe deniycem dee:sinirli:Adetim gelene kadar hiç yitirmemiştim ümidimi. Moralim bozuk adet oldum evet ama kendimi rahatlamaya çalışıyorum.

İnşallah yerleşme kanamasıdır ki öyle duruyor canımcım ❤️

Kızz okuuu okuuu canım çıktı. Ne çok yazmışsınız anemm. Okuyan var okuyamayan var az yavaş olun daaa :KK66:
kuzum reelde cok sevdigim bir arkadasim vardi korundu 2 sene. ben hamilelik belirtileeiri yasarken oda kendini kesin hamileyim adeti 10 gun gecti oat ben hamisim. cok uzuldu adet oldu ona dedim ki bole bole. yap diye . kiz benden sonra kaldi hamile o bile inanmadi korununca. bise degismwz yetrki iste kuzum imtihan ben na yapayim hasta olun uzuluyorm

inşallah kuzum benim Rabbim sesini duysun ❤️❤️ seninde bidahaki ay 3 üz tutar inşallah :KK70:
Tövbe tövbe canımcım nası bakıcam ben o kadarına:KK70:teker teker gelsinler. Bir de ablamda ikiz var, tutarsa seni bulurum pembelim :KK66: ❤️❤️

Bu saatlerde acıkıyorum ben de :) kızlar doymuyoruz anam :)
Yeee anacumm ye. Yee afiyet şifa olsun. ❤️❤️

Tabi canım benimde gece gece canım çekti nerden bulacam şimdi tiramisu :KK70:
Kutsal Tiramisu Kutsal Tiramisu gece gece 367383 tane isim değişti en sonunda tiramisu da karar kıldı. Bana da eylül kelebeği koy dedi de ismini, ismim olmazsa olmaz bacım, sonra etiketleri üstüme almam falan, kim o eylül kelebeği derim:KK70:

Ay canım aynı şeyi düşünüyormuşuz bende aralık ayında sen dilzapek ve seymadan çok ümitliyim :)
Senaaacaaaannnnnnnn daha yumurtlamama 367383 gün var ama beni mutlu ettin, Allah da seni mutlu etsin canımcım ❤️❤️❤️

Esma kız sen önden hamiş ol ki bana yol göster ilki olacak ya heyecanlıyım

Üçüz e yazmadan önce acayıp içimden Aminnnn dedim ya sonra kızma bak :) ❤️Rabbim kabul eder İnşaAllah:)
Üçüz diye dua ettiğiniz kişilere yardıma gidersiniz kızlar:KK70:

Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare İnşAllah öyledir canım:KK200: Allah isteyen herkese nasip etsin İnşAllah.
Aminnn canım hepimize inşallah

Tövbe tövbe canımcım nası bakıcam ben o kadarına:KK70:teker teker gelsinler. Bir de ablamda ikiz var, tutarsa seni bulurum pembelim :KK66: ❤️❤️

Kutsal Tiramisu Kutsal Tiramisu gece gece 367383 tane isim değişti en sonunda tiramisu da karar kıldı. Bana da eylül kelebeği koy dedi de ismini, ismim olmazsa olmaz bacım, sonra etiketleri üstüme almam falan, kim o eylül kelebeği derim:KK70:

Senaaacaaaannnnnnnn daha yumurtlamama 367383 gün var ama beni mutlu ettin, Allah da seni mutlu etsin canımcım ❤️❤️❤️

Çoluk çocuk yardımdan çok dertleşme olur bizimkisi ❤️ :)

yardıma gelirim bacım :KK70: :KK70: kutsal kesin çok yiyo :KK70:

seymosm .vala olursa. bakmaya gel arada:) zor olur anammm.

Ben de kendimden Ocak ayına kadar bekliyorum bakalım :)Senden de :KK66: ❤️Tabi hepsinden bekliyorum ben de kızlar yakın doğuralım lütfen dualarımın arasında bu da var ona göre ❤️@sumyak @dilpazak @cheryum Kutsal Tiramisu Kutsal Tiramisu Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare S sena PembePanter PembePanter ve etiketleyemediğim tüm arkadaşlar ,isimleri yanlış yazdıysam kusuruma bakmayın ❤️
Neyse Allahtan ismimi doğru yazmışsın da dua başka şeymaya gitmesin :KK70:sağol canımcım

kuzum reelde cok sevdigim bir arkadasim vardi korundu 2 sene. ben hamilelik belirtileeiri yasarken oda kendini kesin hamileyim adeti 10 gun gecti oat ben hamisim. cok uzuldu adet oldu ona dedim ki bole bole. yap diye . kiz benden sonra kaldi hamile o bile inanmadi korununca. bise degismwz yetrki iste kuzum imtihan ben na yapayim hasta olun uzuluyorm
Esmaaa çabuuk taktik yaz bizee. Neler yapmalı?

A Annelerin en yorgunu hediye hepinizin köpekçiği olsun. Ben alıcam zaten sözüm var.

Çoluk çocuk yardımdan çok dertleşme olur bizimkisi ❤️ :)
Çıldırmacalar olur :KK70:bir de terapist olmalı o ortamda

yardıma gelirim bacım :KK70: :KK70: kutsal kesin çok yiyo :KK70:
❤️❤️Pembelimmm seviyorum kız seniii

Neyse Allahtan ismimi doğru yazmışsın da dua başka şeymaya gitmesin :KK70:sağol canımcım

Esmaaa çabuuk taktik yaz bizee. Neler yapmalı?

A Annelerin en yorgunu hediye hepinizin köpekçiği olsun. Ben alıcam zaten sözüm var.

Çıldırmacalar olur :KK70:bir de terapist olmalı o ortamda

❤️❤️Pembelimmm seviyorum kız seniii
şeymoşumm vallahi bende seviyorum seni ❤️❤️

X