İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Evet ikisini de kullan Allah'ın izniyle olur hatta ikiz olur senin de inşaallah:))
Aminnnn İnşaAllah Rabbim tek anne olmayı nasip etsin İnşaAllah ❤️Küçüklüğümden beri ikiz çocuk hayalim var . Hatta ikiz annesi olan biri keşke bana dua etse demişliğim var ve diyen ikinci kişisin :) Allah razı olsun ❤️İnşaAllah sağlıcakla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi :dua:

Aminnnn İnşaAllah Rabbim tek anne olmayı nasip etsin İnşaAllah ❤️Küçüklüğümden beri ikiz çocuk hayalim var . Hatta ikiz annesi olan biri keşke bana dua etse demişliğim var ve diyen ikinci kişisin :) Allah razı olsun ❤️İnşaAllah sağlıcakla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi :dua:
Ayy hadi inşaallah ya çok dua et kendine biz de ederiz canm benm :KK66: valla benim aklıma gelirdi de başıma gelebileceğini hiç tahmin etmemistim :)) amiin amiin insaalah

amin. amin :KK66: bu ay. kim daha supriz yapar sence
Bazen birinin ismini görünce sanki hamile olacak gibi hissediyorum ama umutlandırmak istemiyorum bilemeyiz ki ama inşaAllah hepimiz hamile kalırız .❤️Geçen gün hanımlar yazısını hamileler diye okumuştum hatırlarsan bence öyle yol alıyoruz :KK66:

X