İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Neyse Allahtan ismimi doğru yazmışsın da dua başka şeymaya gitmesin :KK70:sağol canımcım

Esmaaa çabuuk taktik yaz bizee. Neler yapmalı?

A Annelerin en yorgunu hediye hepinizin köpekçiği olsun. Ben alıcam zaten sözüm var.

Çıldırmacalar olur :KK70:bir de terapist olmalı o ortamda

❤️❤️Pembelimmm seviyorum kız seniii
Aklımdan geçeni yazmışsın bize de söyle A Annelerin en yorgunu

Ben ne anlarım acaba çocuk bakmaktan, bunu aramızda en iyi sen bilirsin. Ama bakmaya diye gelip sevebilirim booolca❤️

Ama şı ismini değişmedin kuzucum. Pembeler kızrmızıları sevmiyorum, napacağız :KK66:
bakarsin vallah biz nerden gordk kaynana ben yardim ederim dedi hic izin vermedim o kadar degisik bir duygu ki ilkinde. kimse opmesin kimse dokunmasin birtek ben sevvecm cok kiskandim ama digerleeinde saldim cayira mevlam kayira:KK66:

taktigi soyleyemem mune baci. bami basar:KK66:
Esmam zamanı gelince özelden görüşürüz. Zaten daha valit var benim için.

ya denedim ama yapamadım eğer değiştirebilirsem kutsal panter yapıcam :KK70: :KK70:
ahahah kız essahtan kahkaha atacaktım. Adam yanımda uyuyo:KK70:@Kutsal Tiramisu pembelim isim arıyormuş. Ne dersin." Ne koysun. Kutsal kelebek mi koysak kız :KK70:

bakarsin vallah biz nerden gordk kaynana ben yardim ederim dedi hic izin vermedim o kadar degisik bir duygu ki ilkinde. kimse opmesin kimse dokunmasin birtek ben sevvecm cok kiskandim ama digerleeinde saldim cayira mevlam kayira:KK66:
Esmam allah bize de o ilk duyguyu yaşatsın inşallah.

ahada yaptım kız senin için değerimi bil :KK70:
Ahahahahahah kutsalım panteriiiimmmmmm ❤️❤️❤️

X